facebook pixelMałokacka | MapaDomu.pl

Małokacka

ul. Małokacka, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Styczeń 2024
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
45
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Blisko natury, blisko miasta

Zanurzona w koronach drzew, otulona z każdej strony naturą Małokacka, spogląda z wysoka na pobliskie, tętniące życiem dzielnice Gdyni. Rozmach inwestycji nie kłóci się z jej kameralnością. Rozległy krajobraz tworzy malownicze ramy dla przytulnego, rodzinnego domu. Nowoczesną, ale i ponadczasową architekturę Małokackiej, która opiera się modom i trendom cechuje szlachetna prostota. Na elewacji dominują naturalne kolory satynowanej miedzi z akcentami grafitu i drewna. Architekturę dopełniają detale zaobleń narożników i klasyczne cięcia powłok metalicznych w „caro”. To wszystko tworzy z Małokackiej inwestycję niepowtarzalną, o niezwykle indywidualnym charakterze. We wnętrzach inwestycji nie znajdziemy oczywistych rozwiązań stylistycznych i materiałowych, za to naturalne tworzywa i niekonwencjonalne formy. Rzemieślnicze akcenty, dedykowanej tej inwestycji, obecne są na każdym kroku, dodając ciepła i wyjątkowego stylu.

Nieograniczone widoki i możliwości

Stopami w zieleni, głową w chmurach – to hasło doskonale opisujące dostępny dla wszystkich mieszkańców taras na dachu, wyposażony w strefę wypoczynkową z wyselekcjonowaną zielenią oraz przestrzeń przeznaczoną dla dzieci. To właśnie tu można spotkać się na wspólne grillowanie w gronie rodziny i przyjaciół, znaleźć wyciszenie przy filiżance kawy lub herbaty, a wieczorem zrelaksować się, podziwiając niezwykły widok oświetlonego centrum Gdyni.

Wszechobecna natura

W inwestycji nie mogło zabraknąć także przemyślanej przestrzeni dla osób kochających aktywny styl życia. To właśnie dla nich zaprojektowana została strefa fitness z przestrzenią cardio oraz do treningu personalnego, wraz z wyciszającą strefą wypoczynkową. Duże przeszklenia, przez które wpada naturalne światło, pozwalają cieszyć się w trakcie ćwiczeń widokiem na zieleń i czuć cały czas bliskość natury.

Lokalizacja

Z myślą o Twoim cennym czasie

Małokacka zlokalizowana jest na skraju Witomina, w otoczeniu malowniczych krajobrazów natury, będąc jednocześnie na wyciągnięcie ręki od centrum miasta. Takie położenie oferuje doskonałą komunikację z otaczającymi dzielnicami – w dosłownie kilka minut dojechać można do obwodnicy Trójmiasta, a jadąc w drugą stronę – do centrum Gdyni i tutejszej osi biznesowej. To właśnie tam znajduje się centrum handlowe Riviera, zaplecze kulturowe: kino Helios i Teatr Muzyczny, a także malownicze molo w Orłowie. To miejsce aż prosi się o więcej czasu wolnego. Być może warto zapomnieć na jakiś czas o samochodzie? W inwestycji zadbano o komfort miłośników wycieczek rowerowych, umieszczając na jej terenie wygodne stojaki. W kilka minut spacerem dotrzemy do pełnej infrastruktury miejskiej: sklepów, aptek, przychodni. To także doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi – do przedszkoli, szkół podstawowych i liceów najmłodsi dotrą w zaledwie kilka chwil. W okolicy znajduje się też bardzo atrakcyjne zaplecze sportowe.

Rekreacja wśród zieleni

Otaczająca przyroda i zróżnicowana rzeźba terenu dają nieograniczone możliwości rekreacji. Każdy może spędzić wolny czas w ulubiony dla siebie sposób: wycieczki piesze, bieganie, wypady rowerowe. Małokacka wręcz zaprasza do aktywności fizycznej – tutaj stanie się to Twoją codziennością.

Udostępnij