facebook pixelZagaje | MapaDomu.pl

Zagaje

ul. Warszawska, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Marzec 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
2
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Komfortowa inwestycja mieszkaniowa, którą realizujemy w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, u zbiegu ulic Warszawskiej i Białostockiej.

Zagaje to nowy projekt mieszkaniowy, który powstaje w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, na rogu ulic Białostockiej i Warszawskiej. W czterokondygnacyjnym budynku przygotujemy wygodne 2- i 3-pokojowe mieszkania o różnorodnych układach i powierzchniach (od 32 m2 do 66 m2). Do każdego z mieszkań parterowych przypisany jest zielony ogród, a do mieszkań na wyższych kondygnacjach - słoneczny balkon.

W budynku dostępne będą praktyczne komórki lokatorskie, rowerownia, a na każdą z kondygnacji będzie się można dostać cichobieżną windą. Przygotujemy także parking z miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku Zagaje.

Cały teren osiedla będzie oświetlony i starannie zagospodarowany - zadbamy o istniejący drzewostan oraz, charakterystyczną dla tego miejsca, naturalną zieleń, podbijając jej urodę poprzez dodatkowe nasadzenia (w tym - ogrody deszczowe). Przygotujemy tu także niewielki park ze strefą fitness.

Budynek ma zwartą, bardzo ciekawą architektonicznie bryłę. Wybrane fragmenty elewacji pokryte zostaną naturalnym drewnem. Ten szlachetny materiał wykorzystamy także na klatce schodowej, by jeszcze silniej podkreślić ścisły związek naszej inwestycji z naturą. Podłogi na klatkach schodowych wyłożone zostaną gustownym gresem, a ściany zdobić będą tafle luster i kolorowe postery z grafikami nawiązującymi do natury i zieleni. Zgodnie z planem, inwestycja będzie gotowa do zamieszkania w marcu 2023 roku.

Lokalizacja

Zagaje to inwestycja o doskonałej lokalizacji - powstaje w tętniącej życiem dzielnicy Gdańska, Ujeścisku, z bezpośrednim dostępem do wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych. Zaledwie parę minut dzieli to miejsce od Alei Armii Krajowej, która spina ze sobą dzielnice Jasień oraz Chełm, łatwo dostać się stąd także do trójmiejskiej Obwodnicy - szybko doprowadzi do niej ulica Jabłoniowa, będąca przedłużeniem ulicy Warszawskiej. Warto także pamiętać o, biegnącej nieopodal, Alei V. Havla, która prowadzi do Łostowic oraz na gdańską Orunię. Przez każdą z tych ulic przebiegają liczne linie autobusowe, co zapewnia szybki dostęp do centrum Gdańska. A już wkrótce dzielnica zyska dodatkowy atut - nową linię tramwajową (Nowa Warszawska). Dzięki niej znacznie skróci się czas dojazdu z południowych dzielnic miasta do centrum.

Ale dobra komunikacja to nie wszystko, bo Ujeścisko jest dzielnicą w pełni wystarczalną, ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zagaje dostępne są szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki, a także liczne pasaże handlowe, markety i punkty usługowe. Nie brak tu także terenów zielonych - w pobliżu ulicy Białostockiej dostępny jest m.in. Jar Wilanowska, największy zielony teren w tej części miasta. Na terenie dzielnicy dostępne są także mniejsze parki i skwery, siłownie miejskie, a także liczne ścieżki rowerowe.

Udostępnij