facebook pixelPort Deco | MapaDomu.pl

Port Deco

ul. Benisławskiego, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Lipiec 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
26
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Nowa inwestycja mieszkaniowa z widokiem na port. Przyjazne otoczenie, przemyślany rozkład pomieszczeń i piękny widok w atrakcyjnej lokalizacji. Osiedle przy ulicy Benisławskiego oferuje doskonale zaprojektowane wnętrza i wygodę poruszania się po Gdyni.

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne tereny zielone. Możesz cieszyć się z bliskości plaży, portu oraz Lasu Oksywskiego, jednocześnie pozostając w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Wnętrza inwestycji są przestronne i nowoczesne. Części wspólne zostały zainspirowane stylem Art Deco, co sprawia że cechuje je porządek i elegancja.

Z mieszkań rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na gdyński port. Jest to jeden z największych wyróżników inwestycji.

Port Deco otacza rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Z łatwością można dojechać do centrum Gdyni czy Obwodnicy Trójmiasta.

Port Deco – nowy budynek marzeń

Nowoczesna, elegancka, z udogodnieniami – tak można określić nową inwestycję Port Deco zlokalizowaną w Gdyni-Oksywiu przy ul. Benisławskiego (na granicy z Obłużem). To doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się życiem w dużym mieście przy jednoczesnym sąsiedztwie licznych terenów zielonych i morza. Inwestycja składa się z 60 mieszkań o powierzchni od 36,97 m² do 110,60 m². Łącznie budynek będzie miał 11 pięter – każde z widokiem na port. Położenie oferuje atrakcyjne tereny krajobrazowe, na których znajdują się piaszczyste plaże oraz gdyńskie klify. Osoby prowadzące aktywny tryb życia docenią liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe czy pobliską szkołę pływania.

Piękne i funkcjonalne wnętrza

Wnętrza i części wspólne cechuje porządek, elegancja oraz wysmakowane drobiazgi, które nadają wnętrzu niezwykłego charakteru. Czerpiąc inspirację ze stylu art déco, architekci zwrócili uwagę na odpowiedni dobór podłóg, ścian i dekoracji, tworząc klimatyczną, spójną całość. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby odsłaniały piękny widok na port. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom pomieszczenia zapewnią domownikom najwyższy komfort codziennego użytkowania. Apartamenty są doskonałą opcją dla osób, które potrzebują przestrzeni – ich układ gwarantuje swobodę oraz prywatność. Dodatkową zaletą są liczne okna, dzięki którym do środka wpada mnóstwo ciepłego, naturalnego światła. Ponadto każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub duży taras. Dla komfortu i wygody mieszkańców zaprojektowano aż trzy-kondygnacyjną halę garażową z rowerownią oraz przestronne klatki schodowe. Poruszanie się między piętrami ułatwi cichobieżna winda.

Lokalizacja

Idealna lokalizacja

Port Deco położone jest w świetnej lokalizacji – 8 minut do centrum Gdyni i 3 minuty do Estakady Eugeniusza Kwiatkowskiego, łączącej się z Obwodnicą Trójmiasta. Dojście do najbliższego supermarketu zajmuje zaledwie 5 minut, co ułatwi codzienne zakupy. W odległości 400 m zlokalizowany jest przystanek (Benisławskiego 02), dzięki czemu możemy szybko dojechać do centrum. Osoby spragnione wyjątkowych atrakcji mogą szybko dojechać na piękny Bulwar Oksywski i piaszczystą plażę oksywską. Widoki na szumiące morze i oksywski klif zapierają dech w piersiach. Warto również wspomnieć o znajdującej się w pobliżu zabytkowej torpedowni, którą można podziwiać z plaży na Babich Dołach. Oksywie i Obłuże należą do najliczniej zamieszkiwanych dzielnic w Gdyni. W związku z tym infrastruktura handlowo-usługowa jest bardzo rozbudowana. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, stacje paliw oraz lokale handlowo-usługowe. Rodziców zainteresuje bliskie położenie Szkoły Podstawowej nr 6 oraz wiele placów zabaw. Te wszystkie zalety czynią Port Deco inwestycją marzeń.

Udostępnij