facebook pixelPoema Park | MapaDomu.pl

Poema Park

ul. Sowia, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Grudzień 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
35
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Poema Park to efekt przemyślanej koncepcji urbanistycznej, starannie realizowanej przez doświadczonych fachowców pod okiem najlepszych gdańskich architektów. Dzięki ich zaangażowaniu, w otulinie zieleni, powstaje unikatowe osiedle, na które składa się 18 nowoczesnych mieszkań i 17 domów, z których każde posiada własne udogodnienia tj.: ogród, balkon oraz strefę dzienną.

Zróżnicowana wewnętrznie i jednocześnie spójna stylistycznie zabudowa zapewnia komfort wyboru najbardziej wymagającym osobom. Decydując się na dom, zyskujesz duży garaż oraz nieograniczone możliwości rozplanowania pomieszczeń na aż trzech kondygnacjach. Przestronne mieszkania dwupoziomowe z funkcjonalnym poddaszem oraz własnym ogrodem, pozwalają na wyraźne oddzielenie strefy dziennej i nocnej, gwarantując komfortową prywatność wszystkim domownikom. Natomiast jasne, komfortowe parterowe mieszkanie z własnym ogrodem, to idealne połączenie funkcjonalności domu i ekonomicznego metrażu, idealnego dla singla, pary lub niedużej rodziny.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, sprawia, że nowi mieszkańcy będą mogli cieszyć się doskonałą jakością i trwałością nieruchomości przez wiele lat. Dzięki dużym przeszkleniom oraz ponadstandardowej wysokości pomieszczeń, przestronne wnętrza będą pełne słońca i powietrza. Wyjątkowym atutem Poema Park, jest fakt, że niezależnie czy wybierzesz mieszkanie na parterze, czy na pierwszym piętrze z poddaszem - oprócz balkonu czy tarasu zyskujesz swój własny ogród. Liczne tereny zielone, otaczające inwestycję zapraszają do aktywnego wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu.

Świetna lokalizacja, nietuzinkowa architektura i gustowne detale sprawiają, że Poema Park to wyjątkowe miejsca do zamieszkania.

Udostępnij