facebook pixelŚląska 12 | MapaDomu.pl

Śląska 12

ul. Śląska, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Kwiecień 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
8
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

W dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części Gdańska, u zbiegu ulic Arkońskiej i Śląskiej powstaną nowoczesne, kompaktowe apartamenty inwestycyjne Śląska 12. Dogodna lokalizacja w otoczeniu znanych kompleksów biurowych takich jak Arkońska Business Park, Alchemia czy Olivia Business Center to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie dla nowego biznesowego centrum miasta.

Projekt inwestycji Śląska 12 obejmie jeden pięciopiętrowy budynek, w którym zaplanowano łącznie 108 jedno- i dwupokojowych apartamentów inwestycyjnych. Na parterze powstaną 4 lokale usługowe, w tym jeden przeznaczony pod gastronomię. W strefie wejścia do budynku zostanie zaaranżowane eleganckie lobby wraz z recepcją. Wystrój wnętrza będzie niezwykle reprezentatywny i nawiązujący do biznesowego charakteru najbliższej okolicy. W trosce o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, cała inwestycja objęta zostanie system monitoringu, a wejścia do wszystkich apartamentów posiadać będą elektroniczne zamki na kartę. W części wspólnej przewidziano salę fitness, umożliwiającą aktywne spędzanie czasu bez konieczności opuszczania budynku. Niewątpliwym udogodnieniem będzie także garaż podziemny z niemal 40 stanowiskami postojowymi.

Fasada inwestycji Śląska 12 przykuje uwagę przyszłych inwestorów ciekawym wzornictwem łączącym nowoczesny, biznesowy styl z historycznymi zabudowaniami. Poprzez wykorzystanie tradycyjnego materiału - klinkierowej okładziny nawiązującej do charakterystycznego motywu odkrytej cegły gdańskich kamienic, elewacja stanie się wyróżnikiem budynku na tle otoczenia. Prosta, zwarta bryła budynku doskonale wkomponuje się w okoliczną zabudowę. Uwagę przykują także liczne przeszklenia, które jednocześnie optymalnie doświetlą wnętrza apartamentów.

Lokalizacja

Śląska 12 usytuowana będzie na styku dzielnic Przymorze i Oliwa. Taka lokalizacja zagwarantuje doskonały dostęp do rozwiniętej infrastruktury biznesowej, handlowo-usługowej oraz edukacyjnej. Bliskość ulicy Grunwaldzkiej umożliwi sprawne poruszanie się po całym Trójmieście. Dojazd do Śródmieścia Gdańska czy Sopotu zajmie zaledwie kilkanaście minut. Spacer do pobliskiego przystanku autobusowego to tylko kilka minut, a do najbliższej pętli tramwajowej – około kwadrans. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również dworzec PKP i SKM Gdańsk Oliwa. Zwolennicy rekreacji na świeżym powietrzu będą mogli skorzystać z licznych terenów wypoczynkowych znajdujących się w okolicy. W pobliżu inwestycji znajduje się urokliwa plaża w Brzeźnie, a także liczne tereny zielone – Park Nadmorski im. Ronalda Reagana, Park Jelitkowski czy zabytkowy Park Oliwski.

Oferta apartamentów inwestycyjnych dopasowana została do potrzeb osób ceniących sobie bliskość najważniejszych ośrodków biznesowych i edukacyjnych w Gdańsku. Świetna lokalizacja i komunikacja z różnymi punktami Trójmiasta, a także dostęp do licznych terenów rekreacyjnych, czynią z inwestycji Śląska 12 doskonały cel inwestycyjny oraz świetne miejsce do zamieszkania.

Udostępnij