facebook pixelOlgierda 64 | MapaDomu.pl

Olgierda 64

ul. Olgierda 64, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Październik 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
3
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Nowa inwestycja SOLIS przy ul. Olgierda 64 jest ukierunkowana na jakość życia. Klienci indywidualni będą mieli możliwość założenia prosumenckiej instalacji fotowoltaicznej na własne mieszkanie. Inwestycja z własną instalacją fotowoltaiczną to nie tylko metoda na obniżenie rachunków za energię elektryczną, ale również przyjazne dla środowiska źródło energii. Konstrukcja systemu pozwala na produkowanie nadwyżki prądu, którą można odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu. Daje to niezależność energetyczną, wpływ na ochronę środowiska, ograniczenie emisji CO2 do środowiska.

Z mieszkania w tej inwestycji właściciele będą czerpać przyjemność ze względu na wiele udogodnień dostępnych na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja jest praktyczna, korzystnie skomunikowana z centrum miasta jak i z obwodnicą. Sieć miejskiej komunikacji dobrze rozwinięta co ułatwia dojazd do centrum bez potrzeby korzystania z samochodu. Mieszkanie przy ul. Olgierda 64 jest też wygodne – wysoki komfort zapewnia dostępne w bezpośredniej okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowe, dydaktyczne, sportowe oraz rekreacyjne.

Poczujcie możliwość swobodnej komunikacji mieszkając kameralnie. Najbliższa okolica sprzyja codziennym obowiązkom i odpoczynkowi.

Mieszkania w inwestycji Olgierda 64 będą komfortowe i praktyczne. Budynek będzie posiadał windę dla jeszcze większej wygody mieszkańców. Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały wykończeniowe stworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania. Architekci zadbali o przemyślane i komfortowe układy mieszkań, co pozwoli na dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zaprojektowało łącznie tylko 8 mieszkań. Różnorodność metraży pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Mieszkania będą miały wielkość od 36m2 do 68m2 w układach od 2 pokojowego do 4 pokojowych. Zaprojektowano mieszkania na parterze z dużymi ogrodami oraz mieszkania na piętrze z balkonami. W hali garażowej przewidziano wielofunkcjonalną przestrzeń na jednoślady, mającą także dodatkowe przeznaczenie. Cały budynek jest dostępny dla osób o ograniczonym poruszaniu się.

Udostępnij