facebook pixelRajska Turzycowa | MapaDomu.pl

Rajska Turzycowa

ul. Turzycowa, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Październik 2021
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
18
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Domy
Opis inwestycji

POZNAJ OSIEDLE RAJSKA TURZYCOWA

Rajska Turzycowa to kameralne osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane na gdańskim Jasieniu. Nazwa osiedla została stworzona z połączenia prostolinijności natury i ludzkiego, nieustannego dążenia do doskonałości. Dla mieszkańców Rajskiej Turzycowej miejsce to, w stylu inspirowanym ikonicznym Bauhausem, stanie się prawdziwym rajem na ziemi.

Dla kogo Rajska Turzycowa?

Osiedle Rajska Turzycowa, zgodnie ze swoją nazwą, nawiązuje do miejsc rajskich. To doskonała przestrzeń życiowa dla osób, które lubią styl nowoczesny i preferują przestronne wnętrza, duże przeszklenia, okna dachowe, a jednocześnie chcą żyć w otoczeniu zieleni – pięknych ogrodów i wyselekcjonowanych drzew owocowych. Innymi słowy – miejsca, w których można poczuć się zrelaksowanym nawet podczas realizacji codziennych, domowych obowiązków.

Zachwyć się architekturą inspirowaną stylem Bauhaus

Architektura Rajskiej Turzycowej nawiązuje do ikonicznego stylu Bauhaus. Prostota, funkcjonalność, elegancja i ponadczasowość – tak właśnie można opisać zarówno Bauhaus, jak i domy w Rajskiej Turzycowej. Osiedle blisko centrum Gdańska łączy styl początków XX wieku z nowoczesnością i technologiami obecnej dekady. I zapiera dech w piersiach.

Lokalizacja

SPRAWDŹ DOM W GDAŃSKU NA OSIEDLU BLISKO CENTRUM

Pomimo swojego sielankowego charakteru, drzew owocowych w przydomowych ogródkach i wszechobecnej zieleni, osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Gdańska. Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych oraz jedyne 9 minut jazdy samochodem do śródmieścia gwarantują wygodne poruszanie się po mieście. Nowy dom na sprzedaż może być Twój!

Dlaczego właśnie Rajska Turzycowa?

Osiedle zlokażizowane na gdańskim Jasieniu to miejsce kojące swoim sielankowym charakterem, a jednocześnie nowoczesne i funkcjonalne. Zgodnie ze stylem Bauhaus postawiono tu przede wszystkim na wygodę użytkowania i wyważoną formę. Zrezygnowano z wzorzystych, rzucających się w oczy ornamentów i zdobień jako reliktów minionej epoki.

Udostępnij