facebook pixelDomy Śródmieście | MapaDomu.pl

Domy Śródmieście

ul. Cienista 10, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Październik 2021
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
1
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Domy
Opis inwestycji

Domy Śródmieście to kameralne osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Cienistej zaledwie 1500 m od galerii Forum w centrum Gdańska. Najbliższe otoczenie to porośnięte zielenią wzniesienia i zabudowa jednorodzinna. Cała infrastruktura miejska, szkoły, sklepy, a także gdańska starówka znajdują się w zasięgu ręki. Budynki są podzielone na dwa niezależne segmenty. Metraż każdego segmentu wraz z dodatkowym poddaszem wynosi ok 138m2 a po powierzchni podłogi ok 170m2.

Wszystkie lokale posiadają dwa miejsca postojowe w tym garaż, działkę, ogród dostępny bezpośrednio z przestronnego salonu, kominek, 6-7 pokoi oraz możliwość wydzielenia niezależnej kuchni. Każdy z segmentów posiada trzy poziomy użytkowe z wieloma możliwościami indywidualnych aranżacji oraz dodatkowe poddasze, które można zaadaptować wg własnych potrzeb. Tradycyjna forma budynków i nowoczesne wykończenie zewnętrzne pozwalają cieszyć się wyjątkowym charakterem zabudowy w doskonałej lokalizacji. Duże przeszklenia zapewnią bardzo dobre nasłonecznienie pomieszczeń i widoki na otaczającą zieleń.

Standard wykończenia

Budynki wykonywane są z wysokiej jakości materiałów w technologii murowanej z bloczków energooszczędnych, ocieplone styropianem grafitowym, posiadają dach pokryty blachą na rąbek stojący a także zadaszone wyjście na ogród. Wyposażone są również między innymi w trzyszybowe okna o wysokim współczynniku izolacyjności, otwieraną automatycznie bramę garażową , drzwi antywłamaniowe oraz system alarmowy. Segmenty oddzielone są od siebie podwójną ścianą co zapewnia bardzo wysoki komfort akustyczny.

Plan osiedla

Wszystkie budynki zostały zorientowane zgodnie ze stronami świata zapewniając bardzo dobre nasłonecznienie pomieszczeń przez cały dzień. Dojazd do budynków będzie odbywał się po utwardzonych drogach dojazdowych. Ogródki zostaną wydzielone ogrodzeniami panelowymi. Osiedle również zostanie ogrodzone, a dojazd na teren odbywał się będzie drogą utwardzoną od ulicy Cienistej. Planowane oddanie do użytku segmentów A,B,C,D jest na II kwartał 2021 natomiast segmentów E,F,G,H na IV kwartał 2021.

Udostępnij