facebook pixelSmart Architektura | MapaDomu.pl

Smart Architektura

ul. VII Dwór 4a, Gdańsk 80-301

Logo
Opis firmy

Firmę Smart Architektura tworzy zespół profesjonalistów, których łączy pasja do tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Wykonuje projekty budowlane i projekty wnętrz dla wszelkiego typu nieruchomości, takich jak domy jedno i wielorodzinne czy obiekty usługowe. Wszystkie nasze prace wykonywane są z uwzględnieniem oczekiwań i potrzeb naszych klientów, aby końcowy efekt idealnie odzwierciedlał wizję klienta.

Firma zajmuje się wykonywaniem projektów budowlanych oraz projektów wnętrz zarówno obiektów mieszkalnych jak i usługowych. W realizacji projektów wnętrz współpracujemy z ekipą sprawdzonych wykonawców i branżystów oferując kompleksowe prowadzenie inwestycji od etapu koncepcji poprzez wizualizacje i projekt wykonawczy, aż do zakupów materiałów i nadzoru nad finalizacją przedsięwzięcia.

W ofercie znajdują się również projekty budowlane domów jedno i wielorodzinnych, projekty obiektów usługowych, adaptacje projektów gotowych, adaptacje lokali na przestrzenie biurowe oraz usługowe, a także wszelkie rozbudowy i przebudowy.

Udostępnij