facebook pixelLOKO | MapaDomu.pl

LOKO

ul. Aleja Niepodległości 799a, Sopot 81-810

Logo
Opis firmy

StudioLOKO to kwintesencja współczesnego stylu, oryginalnych koncepcji i profesjonalizmu w każdym calu! Tworzymy zgrany zespół projektantów wnętrz, który dąży do urzeczywistniania Waszych marzeń. Wiemy, jak ważne jest, by żyć w dobrze zaprojektowanym wnętrzu, dostosowanym do naszych potrzeb, w którym zawsze będziemy czuć się przytulnie, a nasze wrażenia estetyczne odnajdą istną nirwanę. Cztery kąty wiele też mówią o właścicielu, my postaramy się by Wasze mówiły w samych superlatywach. W naszym studiu powstają najlepsze aranżacje wnętrz w Trójmieście, gwarantujemy, że i dla Was, niczym przedwojenny krawiec, stworzymy projekt wnętrza szyty na miarę.

Od zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Zbudowanie odpowiedniego zespołu było dla nas kluczowe do wprowadzenia w życie tych wartości. Jesteśmy niezmiernie dumne, że studioLOKO tworzą jedne z najbardziej utalentowanych trójmiejskich architektek wnętrz, które służą Wam swoim cennym doświadczeniem, praktycznymi umiejętnościami oraz artystycznym zmysłem, tak ważnym w dziedzinie, którą z każdym kolejnym projektem poznajemy na nowo. Lubimy kreować, nadawać blasku temu, co wydaje się zbyt monotonne, przelewać nasze pomysły na papier, a zapiski i rysunki wcielać w życie. A to wszystko po to, by odmienić jeszcze więcej wnętrz i sprawić, by chętniej się do nich wracało.

Aranżacje i dekoracje wnętrz

Aranżacja wnętrz to nasza pasja, dlatego do każdego projektu podchodzimy z nową, zupełnie wyjątkową energią i zaangażowaniem, traktując je jak wyzwanie. Kreujemy przestrzenie, w których żyje się lepiej i dbamy o to, żeby nasze realizacje były dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego, kto zgłosi się do nas o pomoc. Nasz zespół tworzą najlepsze architektki i dekoratorki wnętrz w Trójmieście. Dlatego właśnie mamy pewność, że idee, które powstaną w naszej wyobraźni, urzeczywistnią się w dobrym stylu i z dbałością o detale.

Udostępnij

Portfolio