facebook pixelONADESIGN | MapaDomu.pl

ONADESIGN

ul. Książąt Pomorskich 13, Sopot 81-749

Logo
Opis firmy

ONAdesign to pracownia projektowa i architektoniczna, w której powstają wyszukane wnętrza o ponadczasowej stylistyce, przemyślanej funkcjonalności i ergonomii. Podążając za najnowszymi trendami wnętrzarskimi, nadajemy przestrzeniom mieszkalnym, publicznym i komercyjnym nowego, wyrazistego charakteru.

Kierunkowe wykształcenie zespołu ONAdesign zdobyte na Politechnice Gdańskiej, wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w branży, dbałość o ciągły rozwój poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, targach wnętrzarskich w Polsce i za granicą, a przede wszystkim pasja do projektowania i aranżacji wnętrz pozwalają nam kreować projekty, które nie tylko doskonale pełnią swoje funkcje, ale i wzbudzają zachwyt przez długi czas.

Aspekty użytkowe w sposób konsekwentny łączymy z wysmakowaną estetyką – tym, co modne, intrygujące, niebanalne i zachwycające. W efekcie przedstawiamy klientom absolutnie unikatowe projekty, które w maksymalnym stopniu odpowiadają ich preferencjom, potrzebom, oczekiwaniom. W przypadku każdej realizacji szukamy tylko najlepszych pomysłów, nie ulegając szablonowym rozwiązaniom i utartym schematom. W następstwie nierzadko dokonujemy korekty ustawienia ścian działowych, zmieniamy funkcje i wielkość pomieszczeń, urządzamy przestrzeń światłem. Wszystko po to, by ewentualne wady wnętrza przeobrazić w atuty, pozwalając mu odtworzyć się na nowo w wyjątkowym, niepowtarzalnym stylu.

Udostępnij