facebook pixelUni-Bud Marmury | MapaDomu.pl

Uni-Bud Marmury

ul. Hutnicza 25B, Gdynia 81-061

Logo
Opis firmy

Uni-bud to zakład kamieniarski, który nie tylko zaproponuje ogromny wybór wysokiej klasy produktów, ale równocześnie jest otwarty na klientów, uwzględniając ich wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Oferta

-Blaty, parapety, kominki z Kamienia

Parapety i blaty z kamienia takiego jak granit czy marmur to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie. Są świetnym dodatkiem do nowoczesnych przestrzeni, gdzie liczy się koncepcja i minimalizm. Kominki z kamienia nadają elegancji i stylowego designu, wykończenie kominka nie narzuca żadnych ograniczeń.

-Schody, posadzki, elewacje kamienne

Nowoczesne projekty wnętrz coraz częściej pokazują, że kamienne schody,posadzki i elewacje są pomysłową i praktyczną alternatywą dla popularnego drewna. Kamień jest świeżym spojrzeniem dla wszystkich, tych którzy szukają nieszablonowych i wyjątkowych rozwiązań. Poznaj ofertę naszych usług kamieniarskich.

-Inne elementy z kamienia

Kamień to trwałość, funkcjonalność i minimalizm. Kamień to materiał, który oferuje niecodzienne walory estetyczne. Idealnie sprawdza się do łączenia z innymi materiałami. Może być podstawą aranżacji wnętrza lub dodatkiem. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwać. Nasz zakład kamieniarski to również niestandardowe usługi i projekty.

Udostępnij