facebook pixelTribud | MapaDomu.pl

Tribud

ul. Chmielna 6/a, Gdynia 81-017

Logo
Opis firmy

Przede wszystkim naszej firmie budowlanej zależy na profesjonalizmie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak działają inne podmioty tego rodzaju i jakie są oczekiwania klientów. Budujemy nasz wizerunek w oparciu o wzajemne zaufanie z klientami i rzetelne podejście do ich potrzeb. Zapewniamy, że każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a przez to możemy podjąć się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nasi pracownicy to grono wyspecjalizowanych fachowców, którzy od lat działają w branży i posiadają wielkie umiejętności.

Dla naszej firmy pracują profesjonalni projektanci, dlatego, jeżeli planujesz remont – jesteś w najlepszym miejscu. Wykonamy dla Ciebie dokładne projekty wnętrz, co pozwoli Ci znaleźć inspiracje do wykonywanego remontu. To nie wszystko, ponieważ jesteśmy otwarci na sugestie klienta – Twoje pomysły mogą się stać podstawą wytycznych projektantów, przez co już za niedługo Twoje mieszkanie stanie się przestrzenią Twoich marzeń! Pomagamy zarówno w kontekście samego projektu ogólnego, jak i wyboru detali, takich jak kolorystyka i materiały. Po wykonaniu projektu jego realizacją również zajmą się nasi pracownicy. Oznacza to, że w jednej firmie możesz liczyć na kompleksowe usługi. To nie wszystko, ponieważ na życzenie klienta możemy dokonać zakupu mebli, wykonać montaż i poszczególne prace wykończeniowe!

Proponujemy nie tylko profesjonalne usługi wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, ponieważ dochodzi do tego korzystanie z najwyższej jakości materiałów, które wyróżniają się na tle innych swoją trwałością i wyglądem. Lata działania w branży remontowej pozwoliły nam poznać praktycznie wszystkie materiały, a dzięki temu wybrać te, które najlepiej się sprawdzają.

Nasza firma budowlana oferuje szeroki zakres usług. Chodzi na przykład o prace konserwatorskie w kontekście zabytkowych budynków (kościoły, stare kamienice itd.). Dochodzi do tego kompleksowe wykonywanie elewacji, remonty i wykończenia obiektów użyteczności publicznej, montaż systemów wentylacji przemysłowych zgodnych ze wszystkimi wymaganymi normami i standardami. Proponujemy także dokonanie termomodernizacji różnego rodzaju obiektów w zakresie programu Czyste Powietrze, który pozwala uzyskać dofinansowanie na inwestycję. Oferujemy też remonty i kompleksowe wykończenie wnętrz, adaptacje i przebudowy, wykonujemy projekty instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, podwieszamy sufity, wykonujemy łazienki itd.

Udostępnij