facebook pixelMucha nie siada | MapaDomu.pl

Mucha nie siada

ul. Świętojańska 45/6, Sopot 81-391

Logo
Opis firmy

Nasze przedsiębiorstwo Mucha Sp. z o.o. z Trójmiasta to definicja pewności i solidności na rynku w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w działalności, w którą zaliczają się ogółem pojęte usługi remontowe. Zastanawiasz się czy skorzystać z naszej oferty kompleksowych wykończeń wnętrz pod klucz? Koniecznie zajrzyj do zakładki „Nasze realizacje”, gdzie zobaczysz, jak piękny dom możesz mieć właśnie dzięki nam. Jako, że prowadzimy kompleksowe remonty wnętrz, musisz wiedzieć, że dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali ładnie wykończone mieszkanie, w którym będą czuli się prawdziwie komfortowo.

Proces działań firmy Mucha Sp. z o.o. z Gdyni jest niezwykle prosty, a pozwala nam na wykańczanie mieszkań pod klucz, tak jak życzą sobie tego nasi klienci. Przede wszystkim zaczynamy od przeprowadzenia krótkiego wywiadu, który służy nam temu, aby zorientować się w zakresie prac, a także zaplanowanym budżecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować wstępną wycenę naszych kompleksowych usług remontowych wnętrz. W przypadku, kiedy klient zaakceptuje naszą propozycję wykończenia mieszkania pod klucz, którą staramy się zawsze dopasować tak, aby była najatrakcyjniejsza, przystępujemy do ustalenia terminu prac, jak i podpisania umowy.

Atutem skorzystania z kompleksowych usług remontowych naszej firmy jest przede wszystkim to, że posiadamy wykwalifikowany zespół kreatywnych ludzi. Dzięki nim nie musisz decydować absolutnie o każdym szczególe, a możesz liczyć na porady w sprawie usługi wykończenia mieszkań pod klucz. Nasi pracownicy pomogą Ci między innymi w doborze kolorystyki, materiałów, jak i dodatków, tak aby remont wnętrz odpowiadał zarówno gustom klientów, jak i najnowocześniejszym standardom w branży architektonicznej.

Kolejną zaletą korzystania z naszych kompleksowych usług wykańczania mieszkań i wnętrz pod klucz jest to, że kosztorys jest przejrzysty i jasny dla klienta. Dzięki temu, decydując się na skorzystanie z niezwykle atrakcyjnej oferty firmy Mucha Sp. z o.o. doskonale wiesz za co tak naprawdę płacisz.

Udostępnij