facebook pixelCzyści Baba | MapaDomu.pl

Czyści Baba

ul. Łąkowa 35/38/11, Gdańsk 80-769

Logo
Opis firmy

Szukasz firmy sprzątającej, której zlecisz profesjonalne i szybkie prace porządkowe? Zapraszamy do skorzystania z usług Czyści Baba z Gdańska. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które proponuje kompleksowy zakres usług sprzątających. Możesz zlecić nam doraźne porządki w domu lub mieszkaniu, a także stałą opiekę nad budynkami i terenami zielonymi będącymi pod opieką spółdzielni mieszkaniowej. Zajmujemy się sprzątaniem powierzchni biurowych, praniem dywanów, a także dezynfekowaniem powierzchni.

Oferta firmy jest bardzo szeroka i dopasowana do różnorodnych potrzeb klientów. Jako firma sprzątająca z długoletnim stażem w branży, zawsze dostosowujemy rodzaj usługi do oczekiwań zleceniodawców. Wiemy, że każdy typ obiektu wymaga indywidualnego podejścia i trybu sprzątania. Dlatego, jeśli zależy Ci na zatrudnieniu sumiennej, skrupulatnej i uczciwej ekipy sprzątającej, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Czyste pomieszczenia to nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim zachowanie higieny i zdrowego otoczenia, które wpływa na jakość codziennego życia. Zlecając prace związane z utrzymaniem czystości profesjonalistom, masz pewność, że zostaną wykonane dokładnie i przy użyciu specjalistycznych preparatów i narzędzi. Firma sprzątająca Czyści Baba korzysta z hipoalergicznych środków, które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt, a przy tym dają doskonałe efekty czyszczące. Zachęcamy do przejrzenia oferty naszych usług.

Jesteśmy rodzinną firmą sprzątającą z Gdańska, która od lat zajmuje się profesjonalnym utrzymywaniem porządku w obiektach różnego rodzaju. Zatrudniamy sumienne, dokładne, znające się na swoim fachu osoby. Mamy swoje patenty na pokonanie nawet największego brudu. Podczas sprzątania nie pomijamy żadnych miejsc, a na życzenie klienta zajmiemy się ogrodem, oknami, praniem dywanów i ścieraniem kurzu – wszystkim, co przeszkadza w komforcie codziennego życia w domu lub w pracy. Używamy wysokiej jakości detergentów, przyjaznych dla dzieci, zwierząt i alergików.

Doprowadzamy do porządku mieszkania po remontach, wynajmie, imprezach. Wykonujemy codzienne prace, sprzątanie cotygodniowe czy generalne porządki wiosenne lub przedświąteczne – czyli wszystko, czego życzy sobie klient. Każdego dnia ciężko pracujemy na swoją dobrą opinię, a wystawiło nam ją już wiele osób.

Udostępnij