facebook pixelTimTem | MapaDomu.pl

TimTem

ul. Chłopska 38b, Gdańsk 80-368

Logo
Opis firmy

Firma sprzątająca Trójmiasta i Warszawy „TIMTEM” („Timur i jego drużyna”) oferuje usługę sprzątania, dezynfekcji, doczyszczenia domów, mieszkań, biur, firm, lokali usługowych, obiektów noclegowych, gastronomii i innych obiektów.

Mamy duże doświadczenie zarówno w sprzątaniu obiektów, biur, firm jak i prywatnych mieszkań.

Dezynfekcja pomieszczeń od COVID. Wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu. Realizujemy sprzątania cykliczne. Wystawiamy faktury Sprzątamy na własnych środkach czystości. Nasze ceny są -najlepsze ceny za najlepszą jakość. Firma sprzątająca „Timtem” podejmie wszystkie obawy dotyczące uporządkowania i możesz poświęcić wolny czas na komunikację z bliskimi, hobby lub po prostu przyjemny odpoczynek. Jednocześnie będziesz mieć pewność nienagannego wyniku czyszczenia przeprowadzonego przez profesjonalistów.

Jeśli nie chcesz lub nie masz czasu na przygotowanie mieszkania przed lokatorami albo w innych okolicznościach, postaramy się pomóc i zrobić aby Wasze mieszkanie, dom, biuro poprzez zastosowanie kilku prostych sztuczek, stało się bardziej atrakcyjne dla potencjalnych lokatorów.

Nie musisz już tracić czasu w weekend na ogólne sprzątanie. Tylko skontaktuj się z nami i zrobimy wszystko za ciebie. Zaufaj wyszkolonym pracownicom!

Udostępnij