facebook pixelGoodWood | MapaDomu.pl

GoodWood

ul. Siennicka 25b, Gdańsk 80-705

Logo
Opis firmy

Dobry stolarz z Gdańska

Marzą Państwo o pięknych, funkcjonalnych, a zarazem idealnie dopasowanych pod względem wymiarów meblach? Jeśli tak, z pewnością potrzebny jest Państwu dobry stolarz. Już od lat, z ogromną starannością oraz dokładnością zajmujemy się projektowaniem aranżacji m.in. kuchennych, łazienkowych czy sypialnianych, by nasi klienci mogli cieszyć się sprawnymi meblami przez długie lata. Tak więc, jeżeli nie posiadają Państwo konkretnego planu zabudowy, nic straconego! Uwzględniając Państwa potrzeby, przygotujemy autorski projekt wymarzonej zabudowy.

Tworzymy meble na wymiar z najwyższą starannością!

Od ponad dziesięciu lat projektujemy oraz produkujemy dla Państwa meble na zamówienie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami (np. restauracjami, zakładami fryzjerskimi). Tworzone przez nas umeblowanie cechuje się: dokładnością wykonania, wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów, a także ponadprzeciętnym designem. Proponujemy zarówno rozwiązania klasyczne, jak i te niezwykle nowoczesne. Bardzo zależy nam na tym, aby oferowane przez nas usługi usatysfakcjonowały nawet najbardziej wymagających klientów.

Gdzie działamy? Gdańsk i okolice!

Decydując się na zamówienie mebli na wymiar, warto znaleźć firmę, która wykona swoją pracę rzetelnie oraz według Państwa projektu. Gwarantujemy, że pracownicy firmy GoodWood postarają się, by byli Państwo zadowoleni z wyników współpracy. Funkcjonujemy na rynku stolarskim już od wielu lat, zatrudniamy najlepszych specjalistów z długoletnim doświadczeniem i z powodzeniem zrealizowaliśmy mnóstwo różnorodnych projektów. Zapraszamy Państwa do przekonania się o tym, czym charakteryzuje się dobry stolarz. Gdańsk, a także okoliczne miejscowości to rejon, w którym prężnie działamy, aby dostarczać mieszkańcom Trójmiasta wymarzone szafy, kuchnie oraz wiele innych.

Udostępnij

Portfolio