facebook pixelJan Rombca | MapaDomu.pl

Jan Rombca

ul. Radarowa 47, Gdańsk 80-298

Logo
Opis firmy

Kiedyś stolarstwo było zwyczajnie niezbędne. Była to praca jak każda inna. Obecnie to jednak częściej fanaberia ludzi, którym czegoś w życiu brakuje. Ja zaliczam się oczywiście do tych drugich. Już obcowanie z takim materiałem, jak drewno jest dla mnie wielką frajdą. Jego sam zapach wystarczy, żeby wprowadzić w przyjemny nastrój. Najważniejsza jest jednak świadomość stworzenia czegoś konkretnego, namacalnego. Klocek drewna jest jeszcze tylko klockiem drewna. To dopiero dzięki mojej pracy staje się na przykład zabawką. Nawet jeśli efekt jest średni, świadomość, że wykonałem daną rzecz od podstaw, nadaje jej ogromną wartość.

Z naszym warsztacie powstają przeróżne konstrukcje, meble, schody..... – wszystko to, co sobie klient zażyczy:) Realizujemy rozmaite czasem wyszukane zamówienia, przygotowujemy i konsultujemy projekty, doradzamy klientom – wszystko jest uzgadniane przed realizacją.

Ważne dla nas jest, by zadbać o najmniejszy szczegół i dopasowywać się do indywidualnych potrzeb klienta. Aby być coraz lepsi, a także bardziej efektywni w tym co robimy działamy na profesjonalnym sprzęcie, cały czas się rozwijamy i inwestujemy w dobre maszyny oraz najwyższej jakości materiały.

Udostępnij

Portfolio