facebook pixelDoki Living | MapaDomu.pl

Doki Living

ul. ks. Jerzego Popiełuszki, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Marzec 2024
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
107
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Podążając za potrzebami miasta oraz światowymi trendami ponad 20 lat temu w Gdańsku narodziła się idea pobudzenia do życia historycznych terenów Stoczni Gdańskiej i ponownego oddania ich mieszkańcom. Euro Styl jako jeden z pierwszych deweloperów realizuje ten zamysł. Tchnie ducha nowoczesności, współtworząc i nadając nowy urbanistyczny ład dzielnicy Młode Miasto.

DOKI, jako część dzielnicy Młodego Miasta, utworzą wyjątkową na skalę kraju przestrzeń, która składać się będzie z zabudowy mieszkalnej DOKI Living, zabudowy biurowej DOKI Office realizowanej przez firmę Torus oraz zrewitalizowanej montażowni kadłubów łodzi podwodnych z jej imponującym food hallem i loftami serwisowanymi — MONTOWNIĄ.

Dzięki takiemu połączeniu DOKI będą wymarzonym miejscem zarówno do życia, pracy, jak i spędzania wolnego czasu w wyjątkowej przestrzeni miejskiej.

Lokalizacja

Tuż obok znajduje się MONTOWNIA — dawna montażownia łodzi podwodnych, Brama nr 2 Stoczni Gdańskiej, odnowiona Sala BHP, planowana do odtworzenia stoczniowa stołówka oraz Budynek Dyrekcji Stoczni Gdańskiej, niedawno przekształcony w kameralny obiekt biurowy. Osoby chcące poznać dziedzictwo miasta i miejsce narodzin demokracji w Europie Wschodniej powinny odwiedzić Europejskie Centrum Solidarności oraz zabytkową Salę BHP. Oprócz zwiedzania miejsc historycznych warto znaleźć czas na spacer nabrzeżem Martwej Wisły albo wspiąć się na Żuraw M3, z którego rozpościera się piękny widok na Gdańsk.

Przyszli mieszkańcy DOKI Living mogą liczyć na pełne udogodnienia wynikające z tej śródmiejskiej lokalizacji. Bliskość komunikacji szynowej, autobusowej oraz możliwość dotarcia pieszo do wielu codziennie odwiedzanych punktów to bardzo duże ułatwienie. W pobliżu i na terenie inwestycji znajdą się sklepy i usługi codziennego użytku. Piechotą można dojść do przedszkoli, uznanych szkół oraz placówek zdrowia. Mieszkańcy DOKÓW wszędzie będą mieli blisko.

DOKI, dzięki swojej centralnej lokalizacji i bliskości rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, zapewnią mieszkańcom sprawne dotarcie do ważnych miejsc w Trójmieście.

Udostępnij