facebook pixelNovo 30 | MapaDomu.pl

Novo 30

ul. Leszczynowa, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Listopad 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
15
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

NOVO 30 to inwestycja mieszkaniowa o wysokim standardzie, zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie komfort i pragną zapewnić swojej rodzinie najlepsze możliwe warunki, to idealne miejsce dla singli, par i rodzin z dziećmi.

Budynek składa się z piętnastu 3 i 4-pokojowych mieszkań o powierzchni od 62 mów do 76 mkw. Najważniejszy wyróżnik NOVO 30 to przemyślany design, spełniający różnorodne potrzeby domowników - również te związane z nowo powstałymi możliwościami pracy zdalnej, dlatego jedno z pomieszczeń można z łatwością zaaranżować tak, aby stało się kameralnym, domowym biurem.

Każdy mieszkanie daje możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu - zależnie od usytuowania jego metraż uzupełniony jest przestronnym balkonem, tarasem lub ogródkiem.

Lokalizacja

Nowoczesny apartamentowiec znajduje się w doskonałej lokalizacji: blisko urokliwych terenów zielonych oraz infrastruktury wypoczynkowej, a jednocześnie niedaleko centrum Gdańska oraz obwodnicy Trójmiasta. Jasień jest prężnie rozwijającą się dzielnicą, wybieraną przez mieszkańców dbających o aktywny tryb życia i work-life balance. Cisza, spokój, bezpieczeństwo oraz dogodna lokalizacja - wszystko to sprawi, że NOVO 30 będzie idealnym miejscem do życia.

Udostępnij