facebook pixelOsiedle Porto | MapaDomu.pl

Osiedle Porto

ul. Letnicka, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Grudzień 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
86
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

PORTO. Nadmorskie apartamenty

Nadmorska, ekskluzywna enklawa, po brzegi wypełniona zielenią, w której życie toczy się leniwie jak w letnie wakacje. Wystarczy jednak wybrać się na krótki spacer, by wpaść prosto w kolorowy, miejski zgiełk.

Blisko morza, blisko zieleni…

16 eleganckich, minimalistycznych budynków wyłania się z morza zieleni przy ulicy Letnickiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna. Niewysokie, pięciopiętrowe budynki, z przestrzenią za oknami i piękną panoramą, zanurzone w bujnej okalającej je roślinności, zapewniają kameralną i relaksującą atmosferę. Położone niedaleko Zatoki Gdańskiej, oferują widok na morze a jednocześnie swobodny dostęp do atrakcji aglomeracji miejskiej. Elewacje wykonane z wysokiej jakości materiałów utrzymane w wyciszonym kolorze plażowego piasku cieszą oczy i koją nastrój. Drewniane tarasy przywodzą na myśl plażowe konstrukcje molo podczas gdy ekskluzywne, dwupoziomowe lobby z portierem zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Eleganckie, przejrzyste niczym lustro wody, szklane tafle balkonowych balustrad i panoramiczne okna, pozwalają światłu wypełnić po brzegi wnętrze apartamentów. Nastrojowe, przestronne tarasy dachowe i widok na morze oraz ogród, podnoszą poczucie codziennego komfortu.

Swoją przystań w PORTO mają również dzieci. Bogato wyposażone, liczne place zabaw, nawiązujące do nadmorskiego charakteru inwestycji zachęcają najmłodszych do ruchu na świeżym powietrzu i zapewniają im przyjazną i bezpieczną przestrzeń do zabawy.

Lokalizacja

Wędrując palcem po mapie Gdańska, zatrzymaj się przy ulicy Letnickiej, niedaleko Zatoki Gdańskiej, na pograniczu Nowego Portu i modnego Brzeźna.

Miejsce, w którym znajduje się PORTO, ma wszystkie zalety cechujące nadmorskie, wypoczynkowe lokalizacje a jednocześnie rozbudowaną infrastrukturę drogową, sieć szkół, przedszkoli i sklepów. Bez problemu w ciągu kwadransa dojedziesz samochodem do centrum miasta i innych popularnych miejsc Gdańska — Politechniki, Uniwersytetu czy Centrum Biznesowego Olivia, a jeżeli jesteś eko i wolisz rower lub tramwaj nic prostszego. W pobliżu osiedla biegnie malownicza ścieżka rowerowa prowadząca pasem nadmorskim aż do Gdyni. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajduje się także przystanek tramwajowy.

Udostępnij