facebook pixelFort Forest | MapaDomu.pl

Fort Forest

ul. Kańskiego/Niemena, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Grudzień 2021
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
7
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

BEZPIECZEŃSTWO W DOBRYM TONIE

Pod względem standardów bezpieczeństwa Fort Forest stanowi unikatową ofertę w skali Trójmiasta. Kompleks jest ogrodzony, objęty całodobową ochroną fizyczną, monitoringiem oraz pełnym systemem kontroli dostępu. Wjazdu na osiedle pilnuje portier, a furtki prowadzące do lasu otwierane są za pomocą kart dostępu, którymi dysponują mieszkańcy.

W OTULINIE TRÓJMIEJSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO

Najnowsze budynki Fort Forest powstają w niezwykle atrakcyjnej części kompleksu, bezpośrednio graniczącej z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Leśna otulina gwarantuje mieszkańcom maksimum prywatności i pozwala cieszyć się niezwykle urodziwym otoczeniem.

SPOKÓJ I HARMONIA WŚRÓD BOGATEJ ZIELENI

Tereny zielone Fort Forest to wymarzone miejsce do relaksu po intensywnym dniu. Promenada im. Czesława Niemena, główna oś kompozycyjna osiedla, jest wyjątkowym miejscem odpoczynku skupiającym rzeźby, ciekawie zaaranżowaną zieleń i małą architekturę. Bogaty program rekreacyjny, skupiony wokół zbiornika retencyjnego pozwala odetchnąć spacerując lub korzystając z urządzeń fitness na świeżym powietrzu. Najmłodsi znajdą tu dla siebie trzy place zabaw w tym jeden w formie leśnego gaju.

KAMERALNOŚĆ I WYSOKI KOMFORT ŻYCIA

Kameralnie zaprojektowane budynki Fort Forest przyciągają osoby, które chcą oddzielić się od miejskiego zgiełku i jednocześnie, dzięki bogatej infrastrukturze dzielnicy, mieć najważniejsze usługi w zasięgu ręki.

PONADCZASOWA ELEGANCJA

Budynki Fort Forest wyróżniają oryginalne elewacje gabionowe oraz szlachetne okładziny z drewna, granitu i cegły klinkierowej, a także ponadstandardowe przeszklenia sięgające dwóch kondygnacji. Części wspólne każdego z budynków to autorskie projekty, gwarantujące indywidualny charakter. Całość dopełnia oryginalne oświetlenie oraz motywy dekoracyjne nawiązujące do leśnej lokalizacji osiedla.

Lokalizacja

W OTOCZENIU NATURY

Fort Forest położony jest w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na terenie cenionej przez mieszkańców, willowej dzielnicy Gdynia Chwarzno. Architektura apartamentów harmonijnie współgra z zielonym otoczeniem tworząc na granicy lasu zaciszną enklawę dla swoich mieszkańców. Bliskość natury to nie tylko gwarancja ciszy i spokoju, ale także możliwość relaksu i odpoczynku. W Fort Forest każdego dnia można cieszyć się malowniczym widokiem z okien i tarasów. Wystarczy wyjść z domu, by znaleźć się wśród kojącego szumu drzew.

SPRAWNA KOMUNIKACJA

Położenie Fort Forest zapewnia także szybkie i wygodne połączenie z centrum miasta. W zaledwie 10 min można dojechać autem do śródmieścia Gdyni. Sprawną komunikację umożliwia także rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, która zapewnia częste połączenia z przystanków zlokalizowanych w pobliżu kompleksu.

ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA

Istniejąca i sukcesywnie rozbudowywana infrastruktura drogowa i społeczna zapewnia mieszkańcom Fort Forest standardy stawiane centrom miast. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, nowoczesne placówki służby zdrowia, oraz liczne punkty handlowe i usługowe. Dzielnica obfituje w zagospodarowane tereny rekreacyjne z placami zabaw oraz wytyczone trasy pieszo-rowerowe sprzyjające aktywności fizycznej.

Udostępnij