facebook pixelOsiedle Maćkowy Potok | MapaDomu.pl

Osiedle Maćkowy Potok

ul. Wielkopolska, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Grudzień 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
27
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

W sąsiedztwie natury…

Zamieszkaj w miejscu dobrze nasłonecznionym, o właściwej cyrkulacji powietrza – na wzniesieniu ulicy Wielkopolskiej, w urokliwym sąsiedztwie Potoku Maćkowy.

Ciesz oczy widokiem na zadrzewiony wąwóz potoku. Porastające go drzewa poprawiają samopoczucie, zatrzymują zanieczyszczenia, dają cień i lepsze powietrze (10-letnie drzewo w ciągu godziny produkuje do 150 litrów tlenu!)

Długoletnie sąsiedztwo z doliną strumienia jest zagwarantowane, dzięki objęciu go ochroną konserwatorską w ramach Ogólnomiejskiego Systemu Terenów Aktywnych Biologicznie.

  • Dyskrecja - Trzonem budynku jest część komunikacyjna zapewniająca komfortowe korzystanie z budynku. Na jednym z korytarzy ulokowanych jest tylko 6 mieszkań, na drugim zaledwie 3
  • Kameralność - 5 kondygnacji nadziemnych przeznaczonych jest w całości na lokale mieszkalne
  • Spokój - Budynek zaprojektowano zgodnie z wysokimi normami izolacyjności akustycznej.

Osiedle dedykowane mieszkańcom

Mieszkając na Osiedlu Maćkowy Potok, skorzystasz z dostępności miejskiej infrastruktury. Dla Ciebie i Twoich przyszłych sąsiadów zaprojektowaliśmy zielone patio ze ścieżkami i siedziskami, a dla dzieci zaplanowaliśmy zabawy na zjeżdżalni i ściance wspinaczkowej.

Do parkowania swojego jednośladu będziesz mógł skorzystać zarówno z zewnętrznego parkingu rowerowego, jak i komórki lokatorskiej zlokalizowanej w hali garażowej (do każdego – nawet najmniejszego mieszkania, zapewniona jest prywatna komórka)

Dopasuj mieszkanie do własnych potrzeb!

Na każdej kondygnacji budynku możesz wybierać spośród mieszkań o zróżnicowanej strukturze – od dwu, do czteropokojowych. Jeśli podpiszesz umowę na wczesnym etapie budowy – układ ścian działowych, oraz przebieg instalacji elektrycznych i hydraulicznych będziesz mógł dostosować do własnych potrzeb i gustu, a co ważne zmiany te wykonamy dla Ciebie nieodpłatnie

Lokalizacja

Ciesz oczy widokiem na zadrzewiony wąwóz potoku

Drzewa porastające wąwóz poprawią Twoje samopoczucie, będą naturalnym filtrem powietrza, dadzą cień i lepsze powietrze. Dla Ciebie i Twoich przyszłych sąsiadów zaprojektowaliśmy zielone patio ze ścieżkami i siedziskami, a dla dzieciaków zaplanowaliśmy zabawy na zjeżdżalni i ściance wspinaczkowej. Wierzymy, że osiedlowy teren rekreacyjny da radość z codziennych, sąsiedzkich interakcji. O dobre samopoczucie mieszkańców zadbają różne formy zieleni. Nasadzenia krzewów ozdobią skarpę patio, a ogród deszczowy poprawi retencję wód opadowych i mikroklimat – utrzymując optymalny poziom wilgotności powietrza.

Mieszkając na Osiedlu Maćkowy Potok, skorzystasz z dostępności miejskiej infrastruktury

  • sąsiedztwo marketu spożywczego otwartego 6 dni w tygodniu
  • bliskość przystanku autobusów nr 113, 213, N13
  • dojazd ulicą Wielkopolską w kierunku obwodnicy i Centrum Gdańska
  • udogodnienia rozwijającej się prężnie dzielnicy Łostowice

Terenów rekreacyjnych nad zbiornikami retencyjnymi, placówek edukacyjnych, oraz parków handlowych.

Udostępnij