facebook pixelNa Wydmach | MapaDomu.pl

Na Wydmach

ul. Na wydmach, Sopot

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
7
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

W willowej części Sopotu, przy ulicy Grunwaldzkiej i Na Wydmach, zaledwie 150 metrów od morza, powstanie nowa prestiżowa inwestycja apartamentowa.

Nowy projekt inwestycyjny zakłada budowę kameralnego, 4-kondygnacyjnego budynku usługowego o łącznej powierzchni użytkowej 300 m2, w którym powstanie siedem wysokiej klasy apartamentów o powierzchni od 34 do 80 mkw. Na dachu budynku znajdzie się prawie 100-metrowy taras.

Nowa oferta będzie doskonałą propozycją nie tylko dla osób chcących zamieszkać na stałe, ale także dla osób poszukujących tzw. second home – alternatywnego miejsca, w którym będą mogli bezpiecznie i komfortowo spędzać wolne chwile, wakacje, czy też przenieść swój home office w miejsce będące enklawą ciszy i spokoju z plażą na wyciągniecie ręki

Projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię Rochman Drohomirecki Architekci. W koncepcji wykorzystano naturalne kolory i szlachetne materiały, które harmonijnie wkomponują się w najbliższe otoczenie inwestycji. Zaokrąglony narożnik kamienicy nawiązuje do kształtu działki, a piaskowy odcień elewacji został zaczerpnięty wprost z sopockiej plaży.

Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpić w czerwcu tego roku.

Lokalizacja

Największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja – zaledwie 150 metrów od morza, w sąsiedztwie sopockiego mola, mariny oraz jednego z najbardziej popularnych deptaków w całym Trójmieście tzw. Monciaka. Tuż przy inwestycji, wzdłuż wybrzeża znajduje się także rekreacyjna ścieżka pieszo-rowerowa łącząca Gdańsk z Gdynią, stanowiąca idealne miejsce do długich spacerów i sportowych aktywności. Miłośników sportu czekają niezliczone możliwości – kitesurfing, windsurfing, katamarany czy rejsy jachtem. W odległości 250 metrów znajduje się Muzeum Sopotu oraz urokliwy Plac Rybaków z niezwykłymi budynkami. Niewiele dalej położony jest rozległy teren rekreacyjny Sopockie Błonia.

Udostępnij