facebook pixelMłoda Polska | MapaDomu.pl

Młoda Polska

ul. Malczewskiego 9A, Sopot

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Maj 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
2
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Inwestycja" Młoda Polska" przy ul Malczewskiego 9A w Sopocie to 4 kondygnacyjny kameralny apartamentowiec z podziemna halą garażową, ulokowany w spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów zielonych, w odległości 750 metrów od plaży miejskiej. Projekt lekko nawiązujący do historycznej zabudowy Sopotu charakteryzuje się połączeniem tradycji i nowoczesności ,dobrze wpisuje się w tkankę miasta. Planowany termin rozpoczęcia prac październik 2021 roku, natomiast zakończenie prac budowlanych na przedmiotowej inwestycji maj 2023r.

Apartamenty

W budynku mieści się 14 apartamentów dwu i trzypokojowych o powierzchni od 30 do 66 metrów kwadratowych. Mieszkania na parterze posiadają przestronne ogródki, zaś apartamenty na piętrach wyposażone są w przestronne słoneczne balkony. Teren inwestycji będzie ogrodzony. Wokół budynku powstanie zieleń, ciągi piesze, dojazdy do miejsc naziemnych. Przewidziano także miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej, komórki lokatorskie. Budynek będzie wyposażony w windę.

Lokalizacja

W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy spożywcze, Sopockie Przedszkole Niepubliczne W bliskiej okolicy jest szkoła podstawowa. W odległości 700 – 800 m ulokowane są Wydział Ekonomiczny i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. W okolicy dostępne są wszystkie najważniejsze obiekty infrastruktury, restauracje, punkty usługowe, centra medyczne.

Udostępnij