facebook pixelOktawa | MapaDomu.pl

Oktawa

ul. Geskiego 20, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W planach
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
8
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Oktawa to nowa inwestycja przy ul.Geskiego 20 w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. Budynek powstaje głównie z myślą o młodych ludziach, którzy szukają spokojnego miejsca dla siebie i bliskich. Dobrze powinni czuć się tu także mieszkańcy szukający wytchnienia i ciszy. Szlaki w pobliskim Trójmiejskim Parku Krajobrazowym zadowolą najbardziej wymagających spacerowiczów i miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Co istotne, budynek powstanie w dzielnicy, gdzie w bliskiej odległości znajdują się sklepy, apteka, czy przychodnia. Do tego w ciągu kilku lat będzie też można odpocząć w planowanych parkach przy ul. Sambora i Stoigniewa oraz przy pobliskiej szkole podstawowej.

Oktawa to koncepcja architektoniczna składająca się z 8 mieszkań, rozłożonych na 4 kondygnacjach. Na każdym piętrze znajdą się 2 mieszkania o metrażach ok. 48m2 oraz ok. 39m2. Choć budynek będzie niewysoki, to jego mieszkańcy będą mogli korzystać z windy. Każde z mieszkań znajdujących się na piętrze będzie mieć przestronny balkon, zaś mieszkańcy lokali na parterze będą mieli do dyspozycji własne ogrody.

Wśród udogodnień dla zmotoryzowanych mieszkańców są: garaż podziemny oraz możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Dla cyklistów przygotowano wieszaki na rowery.

Zakup mieszkania w Oktawie to z pewnością idealna propozycja dla osób młodych, zaczynających samodzielne życie, które chcą się związać z Gdynią oraz Trójmiastem na dłużej. Wyjątkowa lokalizacja w połączeniu z kameralną atmosferą budynku i otoczenia są gwarancją maksymalnego komfortu życia codziennego.

Inwestycję realizuje Invest Sarko Nowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.

Lokalizacja

OKTAWA powstaje w Gdyni, w jednej z najszybciej rozwijającej się dzielnicy – Leszczynkach, przy ulicy Geskiego 20, w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Inwestycja oddalona jest jedyne 6 min autem od centrum Gdyni, 2 min autem od wjazdu na Estakadę i tyle samo stacji od Grabówek SKM. W znajdują się też przystanki ZKM, skąd szybko można dojechać trolejbusami i autobusami do centrum oraz sieć ścieżek rowerowych prowadzących do najważniejszych lokalizacji w Gdyni.

Udostępnij