facebook pixelLeszczynowy Park | MapaDomu.pl

Leszczynowy Park

ul. Leszczynowa, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Grudzień 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
47
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Leszczynowy Park to wyjątkowe osiedle zlokalizowane w dzielnicy Jasień, w Gdańsku. Inwestycja składa się z sześciu budynków oraz ponad 16 000 m2 zieleni. W jej skład wchodzą 252 ustawne mieszkania wraz z przestronnymi balkonami lub prywatnymi ogródkami.

Czynnikiem wyróżniającym Leszczynowy Park jest prywatny kompleks parkowy znajdujący się na terenie osiedla. Oferuje on zarówno strefę rekreacji, wypoczynku, jak i zabawy. Dla najmłodszych został przygotowany naturalny plac zabaw wraz z tyrolką, ścianką wspinaczkową na kopcu oraz bezpiecznymi trampolinami. Specjalnie zaaranżowany ogród sensoryczny zapewni dzieciom nie tylko świetną zabawę, ale również pomoże zadbać o prawidłowy rozwój motoryki oraz koordynacji ruchowej.

Dla miłośników zdrowego stylu życia stworzono ogród ekologiczny z ziołami, warzywami i owocami. Sąsiedzkie relacje będzie można zacieśniać spotykając się przy licznych ławkach, hamakach oraz stołach piknikowych. Pośród bogatej roślinności zlokalizowane zostaną także urządzenia siłowni zewnętrznej. Cały teren parku otoczony zostanie dodatkowo ścieżką zdrowia.

Całość kompleksu parkowego zostanie oddzielona od ruchu samochodowego oraz odpowiednio oświetlona, by stworzyć miejsce bezpieczne i przyjazne całym rodzinom.

Powierzchnia mieszkań: od 27 m2 do 98 m2.

Terminy oddania budynków do użytkowania:

  • Budynek 1: IV kw. 2022 r.
  • Budynek 2: II kw. 2023 r.
  • Budynek 3: IV kw. 2022 r.
Lokalizacja

Położenie osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień gwarantuje ciszę i spokój wraz z doskonałym dostępem do centrum miasta.

Pobliskie przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja PKM Jasień tworzą wygodne połączenie z całym Obszarem Metropolitalnym. Do Obowodnicy Trójmiasta można dostać się już w 4 minuty, natomiast Śródmieście oddalone jest o 12 minut jazdy autem.

Okoliczna infrastruktura usługowa jest znakomicie rozwinięta. W pobliżu znajdują się m.in. przedszkola, szkoły, apteki, sklepy, restauracje oraz przychodnia lekarska.

Udostępnij