facebook pixelSkandinavia | MapaDomu.pl

Skandinavia

ul. Wielkopolska, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Wrzesień 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
224
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Poznaj inwestycję

Skandinavia to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (Orunia Górna- Gdańsk Południe). Miejsce to zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które marzą o własnym mieszkaniu dopasowanym do swoich potrzeb, cenią mądre rozwiązania i lubią życie w harmonii.

Osiedle Skandinavia składać się będzie z 5 budynków mieszkalnych, a każdy z nich otrzyma nazwę zgodnie ze stolicami krajów nordyckich - Kopenhaga, Sztokholm, Oslo, Helsinki, Rejkiawik.

Strzeliste dachy, prosta forma architektoniczna, użycie trwałych materiałów oraz dbałość o poszanowanie natury podkreślają skandynawski charakter inwestycji.

Jesteś w domu

Stylowe wykończenia części wspólnych z zastosowaniem paneli drewnianych, subtelnych grafik na ścianach i dużych luster odwzorowują skandynawską filozofię życia - minimalizm, funkcjonalność i komfort. Czystość formy oraz jasne stonowane barwy dodadzą wnętrzom przestrzeni i światła.

Szeroki wybór metraży od 32 m2 do 72 m2 pozwala na dopasowanie mieszkania do swoich aktualnych potrzeb. W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania od 2 do 4 pokoi zaprojektowane z myślą zarówno o osobach planujących zakup wymarzonego, pierwszego mieszkania jaki i o rodzinach z dziećmi, które potrzebują więcej przestrzeni. Ponadstandardowa wysokość mieszkań podniesie komfort użytkowania. Prywatną strefę relaksu stanowić będą przynależne do mieszkań balkony lub ogródki.

Skandynawska filozofia szczęścia

Ekologiczne podejście do życia oraz silny związek z naturą podkreśla sposób zagospodarowania terenu zielonego wokół osiedla. W myśl skandynawskiej filozofii szczęścia Skandinavia to miejsce, w którym celebrowanie rzeczywistości i kontemplacja dnia codziennego będą jeszcze prostsze.

Spokój, równowaga i wytchnienie – to właśnie będą mogli poczuć przyszli mieszkańcy inwestycji, której spójną koncepcję dokładnie przemyślano i starannie zaprojektowano.

Lokalizacja

Żyj wolno, przemieszczaj się szybko!

Kompleks budynków składających się na inwestycję Skandinavia powstanie przy ul. Wielkopolskiej 66, w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska (Orunia Górna - Gdańsk Południe). Dojazd do obwodnicy Trójmiasta zajmuje zaledwie 6 minut, dzięki czemu szybko i bez trudu można dostać się do sąsiednich miast.

Z terenu inwestycji dojazd do centrum, lotniska czy dworca PKP zajmuje tylko 20 minut autem.

W pobliżu osiedla znajduje się również stacja rowerów miejskich, będących świetną alternatywą dla tradycyjnego transportu publicznego.

Po sąsiedzku

  • supermarket – 250 m
  • sklep spożywczy 190 m
  • restauracje – 750 m
  • szkoła podstawowa – 1 km
  • przedszkole, żłobek – 1,2 km
  • poczta – 1, 7 km
  • fryzjer – 120 m
  • kościół – 100 m
  • przystanek autobusowy – 180 m
  • stacja rowerów miejskich – 50 m

Urokliwa okolica

Południe Gdańska to dynamicznie rozwijająca się część miasta. Wzrastająca wciąż liczba mieszkańców dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe świadczy o tym, że jest to komfortowe i wygodne miejsce do życia. Przeważająca niska zabudowa oraz spokojne sąsiedztwo tworzą bezpieczne i przyjazne miejsce. Jednocześnie jest to dzielnica, która w dużej mierze otulona jest starodrzewem. Liczne miejsca do spacerów, zbiorniki wodne czy ścieżki rowerowe pozwalają na uprawianie sportów oraz czerpanie przyjemności z codziennego obcowania z naturą.

Udostępnij