facebook pixelPrzystań Jasień | MapaDomu.pl

Przystań Jasień

ul. Życzliwa, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Wrzesień 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
73
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Przystań Jasień to nowoczesna inwestycja w Gdańsku, która oferuje znakomitą komunikację, a jednocześnie spokój i bliskość terenów zielonych. Kameralne osiedle dedykowane jest osobom w każdym wieku, którym zależy na miejskim stylu życia w otoczeniu natury. Okolica obfituje w liczne punkty handlowo-usługowe, a w pobliżu znajdują się także przedszkola, żłobki oraz szkoła.

Osiedle będzie składało się z siedmiu czterokondygnacyjnych budynków o prostej bryle. Łącznie zaaranżowane zostaną w nich 154 nowoczesne mieszkania o metrażach od 34 mkw. do 92 mkw. Dzięki możliwości dokonywania zmian lokatorskich, każdy z przyszłych nabywców będzie mógł stworzyć przestrzeń dopasowaną do jego oczekiwań.

W garażach znajdą się miejsca postojowe dla 135 samochodów, a także komórki lokatorskie przynależące do mieszkań. Na zewnątrz umiejscowione zostaną dodatkowe parkingi dla 62 pojazdów. Przed każdym z budynków zaprojektowano zadaszoną przestrzeń ze stojakami

na rowery. Nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał monitoring osiedla. Dla najmłodszych mieszkańców powstanie duży plac zabaw, a dla młodzieży i dorosłych zostanie zaaranżowana przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Inwestycja zachwycać będzie swoją estetyką. Elewacja w stonowanych barwach – białej i antracytowej z elementami, które strukturą oddają charakter naturalnego drewna doskonale wkomponuje się w malownicze nadbrzeże. Liczne przeszklenia będą sprzyjały odpowiedniemu nasłonecznieniu mieszkań, a także uczynią je nowoczesnymi i eleganckimi.

Lokalizacja

Przystań Jasień znajduje się w pobliżu licznych miejsc rekreacyjno-wypoczynkowych, jak np. Trójmiejski Park Krajobrazowy czy Staw Wróbla. To idealne miejsce na spacery, jogging czy rowerowe przejażdżki. Doskonała komunikacja z niemal każdą częścią miasta czyni to miejsce niezwykle dogodnym do życia w Trójmieście. Nieopodal znajdują się obwodnica, Pomorska Kolej Metropolitalna oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Udostępnij