facebook pixelPilotów 21 | MapaDomu.pl

Pilotów 21

ul. Pilotów 21, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
104
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Pilotów 21. Osiedle najwyższych lotów.

Osiedle Pilotów 21 to kameralna inwestycja, dająca gwarancję indywidualnego podejścia do Klienta. Obejmuje tylko jeden budynek mieszkalny o sześciu kondygnacjach nadziemnych, co przekłada się na dbałość o szczegóły.

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo

Przede wszystkim klatki schodowe i garaże wyposażone są w instalację bezpieczeństwa pożarowego z sygnalizacją pożaru i funkcją automatycznego oddymiania. Nawet ozdobne płyty meblowe zastosowane w przestrzeniach wspólnych są ognioodporne. Wnętrza i elewacje zostały wykończone w podwyższonym standardzie. W elewacji zastosowano laminaty wysokociśnienowe HPL, przestrzenie wspólne wyłożone są płytkami gres. Dodatkowo pochylnia garażowa jest zadaszona, a w każdym z okien zastosowana jest stolarka trzyszybowa. Aby mogli się Państwo cieszyć spokojnym otoczeniem i bliskością zieleni przez cały rok, udostępniamy Państwu balkony zaprojektowane w formie loggii. Dzięki temu mogą Państwo zaaranżować je w przytulną, słoneczną przestrzeń osłoniętą od wiatru z jednej lub dwóch stron. Ze słońca mogą się Państwo cieszyć również dzięki temu, że osiedle Pilotów 21 posiada dziedziniec usytuowany od strony południowej.

Miejsce bez ograniczeń

Ważnym aspektem, podnoszącym komfort życia, jest fakt, iż osiedle Pilotów 21 oferuje dodatkową przestrzeń w formie komórki lokatorskiej. W związku z tym każde z mieszkań ma przypisaną jedną z nich. Godnym uwagi jest fakt, że w każdej klatce znajduje się cichobieżna winda, pozwalająca się dostać na każde piętro. Bez wątpienia sprawia to, że wspólna przestrzeń jest przyjazna dla niepełnosprawnych, ludzi starszych i dla młodych rodziców.

Podróżuj tak, jak lubisz

Na koniec, dla zmotoryzowanych nie zabraknie miejsc postojowych. Dwupoziomowy garaż podziemny mieści aż 123 pojazdy, a na powierzchni dostępnych jest 11 miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych. Z pewnością rowerzyści również znajdą bezpieczne miejsca do parkowania, tak przed budynkiem, jak i w garażu. Łącznie daje prawie 90 stanowisk dla rowerów, z czego aż 50 w hali garażowej.

Udostępnij