facebook pixelBosmańska | MapaDomu.pl

Bosmańska

ul. Bosmańska, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Styczeń 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
1
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

ATAL Bosmańska w Gdyni powstanie w atrakcyjnej okolicy, wokół rozwiniętej infrastruktury miejskiej: punktów handlowych, usługowych oraz placówek edukacyjnych.

W ramach inwestycji powstanie 6 budynków, w których zaprojektowano 96 mieszkań jedno i dwupoziomowych, o metrażach od 36,41 do 100,82 mkw. oraz o układach od 2 do 5 pokoi. Lokale usytuowane na parterze posiadać będą indywidualne ogródki, a te znajdujące się na wyższych piętrach - balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również komórki lokatorskie oraz stojaki rowerowe. Ponadto dostępnych będzie także 7 lokali handlowo - usługowych.

Z myślą o zmotoryzowanych, na parkingu podziemnym przewidziano 72 miejsca postojowe. Na zewnątrz budynku zaprojektowano kolejne 57 stanowiska.

W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, ATAL Bosmańska będzie osiedlem zamkniętym, a na terenie inwestycji zainstalowany zostanie system monitoringu.

Budynki inwestycji ATAL Bosmańska zaprojektowano jako proste bryły z jasną elewacją i panelami dekoracyjnymi w kolorze naturalnego drewna. Minimalistyczny styl architektury we współczesnej odsłonie sprawia, że kompleks z pewnością wyróżni się na tle najbliższej okolicy.

Lokalizacja

Inwestycja będzie usytuowana pośród terenów zielonych. Dużą ozdobę stanowić będą krzewy, drzewa i kwiaty, sprawiając jednocześnie, że relaks w otoczeniu przyrody w centrum miasta będzie możliwy. Zaledwie 2 kilometry od terenu ATAL Bosmańska znajduje się plaża oraz Bulwar Oksywski, które umożliwią aktywne spędzanie wolnego czasu.

Dzielnica Oksywie, przy której zlokalizowana jest inwestycja, charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą miejską. Liczne sklepy oraz punkty usługowe w sąsiedztwie osiedla pozwolą na szybkie i łatwe załatwienie codziennych spraw. W okolicy znajduje się ogólnodostępny plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące. Akademia Marynarki Wojennej, wraz ze sportowym i edukacyjnym centrum uczelni, dostępna jest w zasięgu 15-minutowego spaceru.

Inwestycja powstanie przy ul. Bosmańskiej, w malowniczym i cichym Oksywiu. Sąsiaduje z dzielnicami Obłuże oraz Babie Doły. Dojazd samochodem do Śródmieścia Gdyni – kulturalnego, rozrywkowego i rekreacyjnego centrum miasta, zajmie zaledwie 15 minut. W odległości 4 kilometrów od inwestycji zlokalizowana jest Estakada Kwiatkowskiego, pozwalająca na bezproblemowe dotarcie do Obwodnicy Trójmiejskiej. Poruszanie się komunikacją miejską w obrębie miasta również nie będzie kłopotliwe. Tuż obok znajduje jest przystanek autobusowy, przy którym zatrzymują się liczne linie komunikacji dziennej i nocnej.

Inwestycja ATAL Bosmańska to idealne miejsce dla ludzi, którzy poszukują wygodnego i nowoczesnego miejsca dla siebie i swojej rodziny. Wymarzone mieszkanie stanie się bezpieczną przystanią, do którego będziesz z chęcią wracać każdego dnia!

Udostępnij