facebook pixelWiszące Ogrody | MapaDomu.pl

Wiszące Ogrody

ul. Profesora Mariana Osińskiego, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Styczeń 2024
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
62
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

OSIEDLE Z WŁASNYM PRZYSTANKIEM PKM

Położenie osiedla na trasie Pomorskiej Kolei Metropolitalnej stanowi unikatowy atut wśród trójmiejskich inwestycji mieszkaniowych. Z przystanku PKM Gdańsk Kiełpinek mieszkańcy Wiszących Ogrodów szybko i wygodnie docierają codziennie do pracy bądź na uczelnie. Dojazd na lotnisko w Rębiechowie zajmuje zaledwie kilka minut, a na stację Gdańsk Wrzeszcz kwadrans!

DEALNE POŁĄCZENIE

Dogodna lokalizacja osiedla na zachód od Moreny sprawia, że mieszkańcy osiedla korzystają z idealnego połączenia łatwej komunikacji po trójmiejskiej aglomeracji z przyjemnym otoczeniem

Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i terenów rekreacyjnych. Wygodny dostęp do miejskiej infrastruktury i doskonałe warunki do aktywności na świeżym powietrzu co roku przyciągają nowych mieszkańców.

WYGODNY DOSTĘP DO SKLEPÓW I USŁUG

Na osiedlu funkcjonują podstawowe sklepy i usługi, m.in. sklepy spożywcze, restauracje, studio urody, fryzjer, gabinet stomatologiczny i przychodnia lekarska. W bezpośrednim sąsiedztwie Wiszących Ogrodów zlokalizowane jest centrum handlowe Auchan, market budowlany, sklep z zabawkami, serwis motoryzacyjny, stacja benzynowa, duży market sportowy z ogólnodostępną zewnętrzną strefą boisk sportowych.

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Bezpieczne i swobodne dojście do Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Kokoszkach umożliwia, przeprowadzona nad obwodnicą, oświetlona kładka pieszo-rowerowa. W ramach osiedla działa nowoczesne przedszkole i żłobek „Marchewka”. W okolicy Wiszących Ogrodów znajdują się również publiczne szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki.

PRZEMYŚLANA KONCEPCJA URBANISTYCZNA

Projekt od samego początku zakładał powstanie osiedla o charakterze nowoczesnej dzielnicy przyjaznej mieszkańcom. Harmonijnie zagospodarowana zieleń, mała architektura i energooszczędne oświetlenie led współtworzą miejską przestrzeń inwestycji. Części wspólne są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, a mieszkania są wyposażone w ponadnormatywne okna, duże tarasy i balkony, które pozwalają docenić walory widokowe otoczenia.

Lokalizacja

NA ZACHÓD OD MORENY

Wiszące Ogrody położone są w dzielnicy Kiełpinek mieszczącej się na zachód od Moreny, dzięki czemu mieszkańcy osiedla mają niedaleko zarówno do Wrzeszcza jak i śródmieścia Gdańska. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z licznymi trasami pieszo-rowerowymi oraz terenami rekreacyjnymi dodatkowo podnosi jakość życia na osiedlu, umożliwiając aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

KLUCZOWY WĘZĘŁ KOMUNIKACYJNY

Dzięki nowoczesnemu węzłowi Karczemki, bliskości Trasy WZ i Obwodnicy Trójmiasta, a także dedykowanemu osiedlu przystankowi PKM Gdańsk Kiełpinek - jest to świetnie skomunikowane osiedle Gdańska. Korzystając z kolejki, mieszkańcy mogą dojechać w bardzo krótkim czasie m.in. do: Moreny (5 minut), Portu Lotniczego (8 minut), Wrzeszcza (15 minut), Gdyni Głównej (ok. 30 minut). Samochodem dojazd z Wiszących Ogrodów do centrum Gdańska zajmuje około 10 minut.

MAŁE I DUŻE ZAKUPY

Mieszkańcy Wiszących Ogrodów mają na miejscu do dyspozycji osiedlowe sklepy i usługi, a w zasięgu krótkiego spaceru - duży park handlowy, na terenie którego znajdują się m.in.: hipermarket Auchan, galeria handlowa z kilkudziesięcioma butikami znanych marek, Pizza Hut i KFC, market budowlany Leroy Merlin, elektromarket Media Expert, salon z zabawkami Toys R Us, Auto Centrum Norouto oraz market sportowy Decathlon.

Udostępnij