facebook pixelPotokowa Park | MapaDomu.pl

Potokowa Park

ul. Potokowa, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Czerwiec 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
12
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Potokowa Park to nowa prestiżowa inwestycja mieszkaniowa na mapie Trójmiasta mieszcząca się w Gdańsku - Brętowo - Matemblewo przy ulicy Potokowej.

Osiedle otwarte na miasto i naturę

Potokowa Park powstaje w Gdańskiej dzielnicy Brętowo w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Dolina Strzyży. Ciche i spokojne otoczenie oraz możliwość czerpania z wszystkich zalet miasta definiuje Osiedle Potokowa Park. Nowoczesna architektura osiedla koresponduje z otaczającą zielenią i stwarza miejsce rekreacji i relaksu dla każdego.

Domowo i przytulnie

Kameralny charakter osiedla pozwala na zbudowanie przyjacielskich relacji z sąsiadami i daje energię do sprostania wyzwaniom życia codziennego. Osiedle tworzą trzy niskie kameralne budynki mieszkalne, optymalnie usytuowane względem siebie i stron świata co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa, kameralności i indywidualnego charakteru.

W inwestycji zawierać się będą 24 mieszkania i 2 lokale. Oferta mieszkań parterowych została wzbogacona o przynależne ogródki. Na ostatnich piętrach budynków osiedla znajdują się duże, rodzinne apartamenty o powierzchni ponad 90 m². W Potokowa Park znajdą się również mieszkania inwestycyjne z możliwością podziału na mniejsze apartamenty.

*Potokowa Park to przestrzeń, w której znajdziesz swoje miejsce do życia. *

Lokalizacja bez kompromisów

Otaczająca przyroda i bliskość infrastruktury miejskiej zapewnia komfort na najwyższym poziomie. Każdy może spędzić wolny czas w wybrany dla siebie sposób. Zarówno aktywnie wybierając jogging przy dźwiękach ulubionej muzyki, długie spacery po lesie z dziećmi i czworonożnym przyjacielem czy wypady rowerowe korzystając z bogatego zaplecza kulturowego Trójmiasta. Osiedle Potokowa Park zlokalizowane zostało w niedalekiej odległości od przystanków autobusowych oraz przystanku PKM (Brętowo 10 minut spacerem), dzięki którym dostaniesz się szybko i bezproblemowo do większości kluczowych punktów w Trójmieście.

Planowany termin zakończenia budowy: III kwartał 2023 roku

Lokalizacja

W bliskiej relacji z naturą

Osiedle Potokowa Park zlokalizowane zostało przy spokojnej ulicy Potokowa w Gdańsku. Lokalizacja zdecydowanie sprzyja aktywnemu spędzeniu wolnego czasu. W czasie zaledwie 10 minut, mijając po drodze plac zabaw, dojdziemy tempem spacerowym do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Rezerwatu Przyrody Dolina Strzyży. Dla wytrwałych spacerowiczów lub osób ceniących wycieczki rowerowe w odległości 30 minut spacerem znajduje się Zbiornik Retencyjny Srebrniki ze ścieżką spacerową i siłownią na świeżym powietrzu.

Infrastruktura przede wszystkim

Osiedle Potokowa Park jest świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem. W odległości 2 minut pieszo znajduje się przystanek autobusowy, a w odległości 10 minut pieszo przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej PKM Brętowo. W odległości 8 minut autem znajduje się wjazd na obwodnicę Trójmiasta.

W Twoim rytmie życia

Jest to idealna lokalizacja zarówno dla singli, młodych małżeństw i rodzin z dziećmi. Krajobraz dzielnicy tworzy kameralna zabudowa wielorodzinna oraz zabudowa willowa. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się Przedszkole, Szkoła oraz wszelka infrastruktura niezbędna do funkcjonowania w codziennym życiu.

Udostępnij