facebook pixelŚw. Piotra | MapaDomu.pl

Św. Piotra

ul. Świętego Piotra, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Styczeń 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
62
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Św. Piotra to luksusowy apartamentowiec oferujący pełen komfort życia, położony w samym sercu Gdyni - nieopodal Placu Kaszubskiego.

Apartamenty z widokiem na morze

W ofercie znajdują się dobrze doświetlone, starannie zaprojektowane mieszkania z dużymi balkonami i loggiami. Apartamentom na ostatnich piętrach przestrzeni dodadzą wysokie przeszklone fasady i komfortowe tarasy. Mieszkańcy najwyższych pięter będą mogli również cieszyć się pięknym widokiem na morze.

Pełen komfort życia w centrum miasta

Inwestycja zapewnia pełen komfort życia i relaks w samym centrum miasta. W strefie wejściowej zaplanowana jest duża ilość zieleni, a w samym budynku mieszkańcy będą mogli cieszyć się takimi udogodnieniami jak części wspólne w wysokim standardzie, portiernia, dwupoziomowy garaż, siłownia z częścią wypoczynkową oraz zieleń rekreacyjna na dachu garażu.

Tętniące życiem miasto w zasięgu ręki

Położenie apartamentów gwarantuje łatwość poruszania się po trójmiejskiej aglomeracji. Inwestycja jest zlokalizowana w odległości 1 km od stacji SKM i PKP Gdynia Główna i około 5 min od Skweru Kościuszki, plaży miejskiej czy Mariny Gdyńskiej. Św. Piotra to idealne miejsce dla miłośników miejskiego życia - w najbliższej okolicy znajdują się kawiarnie, restauracje, bary, kluby fitness, kina czy teatry.

Lokalizacja

Św. Piotra to prestiżowa inwestycja położona w samym sercu Gdyni - na Placu Kaszubskim.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nie tylko pełne zaplecze handlowe-usługowe i edukacyjne, ale także przystanki SKM i PKP, które pozwalają na dojazd do najważniejszych punktów w całym Trójmieście.

Zaledwie 5 minut będzie dzielić mieszkańców Św. Piotra od Skweru Kościuszki, plaży miejskiej czy Mariny Gdyńskiej. Św. Piotra to także idealne miejsce dla miłośników miejskiego życia - w najbliższej okolicy znajduje się zróżnicowana oferta kawiarni, restauracji i barów, a także kluby fitness, kina i teatry.

Udostępnij