facebook pixelMOTUS | MapaDomu.pl

MOTUS

ul. Seleny, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Październik 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
3
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Inwestycja MOTUS jest realizowana przy ulicy Seleny w Gdańskiej dzielnicy Osowa. Dzięki swemu położeniu jest bardzo docenianą dzielnicą wśród osób ceniących bliskość pełnej infrastruktury miejskiej takiej jak szkoły, przedszkola, sklepy, bliskość obwodnicy oraz nowopowstających dróg zapewnia świetną komunikację z całym Trójmiastem. Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej ofercie usługowo-handlowej jaką zapewnia Osowa w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania mamy dostępne wszystko czego nam potrzeba do codziennego funkcjonowania. W bezpośrednim otoczeniu dzielnicy znajdą Państwo liczne tereny zielone które zapewnia swobodę w wyborze aktywnego wypoczynku.

Inwestycja MOTUS składa się z ośmiu mieszkań o powierzchni od 56 do 97 m² mieszkania parterowe posiadają ogródki natomiast mieszkania zlokalizowane na pierwszym piętrze przestronne balkony o powierzchni około 7,5 m². Budynki zostały zaprojektowane przez zespół posiadający wieloletnie doświadczenie co pozwoliło uzyskać komfortowe i funkcjonalne mieszkania. Wszystkie wewnętrzne ściany są ścianami działowymi co pozwala niemal dowolnie zaaranżować przestrzeń do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszańców.

Lokalizacja

Inwestycja MOTUS jest realizowana przy ulicy Seleny w Gdańskiej dzielnicy Osowa. Dzięki swemu położeniu jest bardzo docenianą dzielnicą wśród osób ceniących bliskość pełnej infrastruktury miejskiej takiej jak szkoły, przedszkola i sklepy. Bliskość obwodnicy oraz nowopowstających dróg zapewnia świetną komunikację z całym Trójmiastem.

W odległości 500 m od inwestycji (5 minut spacerem) znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole i Żłobek oraz Hala tenisowa Klub Squash Center Osowa. W odległości 150 m od inwestycji zlokalizowana jest pętla autobusowa a 100 m dalej przystanek PKM, w przeciągu 5 minut dojedziemy do wjazdu na obwodnicę Trójmiasta. Inwestycja Motus położona jest w odległości 10 minut spacerem od plaży nad Jeziorem Wysockim, a w przeciągu 15-minutowego spaceru dotrzemy do Parku Chirona.

Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej ofercie usługowo-handlowej jaką zapewnia Osowa w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania mamy dostępne wszystko czego nam potrzeba do codziennego funkcjonowania. W bezpośrednim otoczeniu dzielnicy znajdą Państwo liczne tereny zielone które zapewnia swobodę w wyborze aktywnego wypoczynku.

Udostępnij