facebook pixelNova Lubovidzka | MapaDomu.pl

Nova Lubovidzka

ul. Lubowidzka, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Czerwiec 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
27
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Domy
Opis inwestycji

NOVA LUBOVIDZKA

Komfort, spokój, natura – tym cechuje się powstające w Gdańsku, kameralne osiedle mieszkań i domów szeregowych – Nova Lubovidzka.

Nova Lubovidzka to miejsce, w którym wygoda i nowoczesność przenikają się z naturalnym rytmem życia i bliskością przyrody. Nowoczesne osiedle, w którym zastosowana zostanie technologia zielonych dachów, powstaje na ulicy Lubowidzkiej w dzielnicy Gdańska – Jasień.

Na osiedle Nowa Lubovidzka składać będzie się 7 budynków, w ramach których wyodrębniono:

10 lokali jednokondygnacyjnych o pow. ok 57-62 m2, 17 lokali dwukondygnacyjnych o pow. użytkowej ok. 120 m2 z własnym garażem i ogrodem,

Wnętrza w Nova Lubovidzka

Wszystkie wnętrza w inwestycji Nova Lubovidzka łączą funkcjonalność i komfort użytkowania. W lokalach jednokondygnacyjnych nasi architekci zaprojektowali przestronny salon z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami oraz łazienką. Jesteśmy pewni, że mieszkania spełnią oczekiwania singli, par oraz małych rodzin. Jeśli szukasz komfortowej nieruchomości na jesień życia, lokal mieszkalny w Novej Lubovidzkiej, to również doskonały wybór.

Przestrzenne apartamenty

Lokale dwukondygnacyjne zostały zaprojektowane z myślą o rodzinach, a także wszystkich osobach, które potrzebują więcej przestrzeni. Cztery sypialnie, dwie łazienki i osobne WC sprawiają, że codzienne przebywanie w domu będzie komfortowe. Sypialnie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich urządzanie było proste i intuicyjne, a jednocześnie zostawiało przestrzeń dla kreatywności. Centrum życia stanowi przestronny salon połączony z aneksem kuchennym. Dużym atutem są również przeszklenia – z salonu wprost do ogrodu prowadzą drzwi tarasowe – co sprawia, że w okresie letnim można spędzać czas na świeżym powietrzu. Lokalne dwukondygnacyjne mają również garaż jednostanowiskowy, by korzystanie z samochodu było bezpieczne i komfortowe o każdej porze roku. Co więcej, na terenie osiedla znajdują się 23 miejsca postojowe dla mieszkańców.

Lokalizacja

Inwestycja realizowana jest w gdańskiej dzielnicy Jasień. Miejsce to nie zostało wybrane przez przypadek. Z jednej strony pozwala mieszkającym tu rodzinom odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dość powiedzieć, ze zaledwie 15 minut jazdy rowerem dzieli mieszkańców Lubowidzkiej od granic Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Z drugiej strony, Jasień jest bardzo dobrze połączony z centrum Gdańska, dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz bliskości obwodnicy Trójmiasta łączącej Gdańsk i Gdynię. Praca w samym centrum wydarzeń i mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy? Jeśli takie było Twoje marzenie, to teraz może się spełnić!

Udostępnij