facebook pixelEkosfera | MapaDomu.pl

Ekosfera

ul. Sulęczyńska, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
39
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Domy
Opis inwestycji

Osiedle ekosfera

Unikalne osiedle samodzielnych domów jednorodzinnych „ekosfera” w Gdańsku, przy ul. Sulęczyńskiej. Idealne rozwiązanie dla 4-5 osobowej rodziny. Wygodny dojazd i pełna infrastruktura miejska w okolicy (szkoły, przedszkola, sklepy). „ekosfera” to wyjątkowa szansa posiadania własnego domu z ogródkiem. Nie bliźniaka, czy segmentu w zabudowie szeregowej, ale samodzielnego domu na wydzielonej działce. Wyjątkowość osiedla to także atrakcyjna bryła domów i ich funkcjonalność oraz nowoczesne systemy ograniczające do minimum koszty eksploatacji i podnoszące komfort życia.

Domy wyposażone będą w system rekuperacji (mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła), pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz panele fotowoltaiczne (w standardzie w I etapie). W dobie coraz bardziej popularnej zdalnej pracy i nauki dostęp do szybkiego internetu i szerokiej oferty multimedialnej jest niezbędny. Dlatego we współpracy z firmą Orange do każdego domu doprowadzony będzie światłowód zapewniający najszybszy dostępny obecnie internet oraz pełen zakres usług multimedialnych. „ekosfera” to pierwsza tego rodzaju kompleksowa propozycja nowoczesnego domu jednorodzinnego.

Zalety w zasięgu ręki

Unikalne

Samodzielne domy na wydzielonych działkach to unikalna oferta, jaką trudno znaleźć na rynku. Wraz z osiedlem domów wybudowana zostanie pełna infrastruktura drogowa, w tym ulica Sulęczyńska, co zapewni komfortowy dostęp do nieruchomości.

Nowoczesne

Funkcjonalna architektura oraz kompleksowe rozwiązania techniczne takie jak rekuperacja, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe i fotowoltaika to symbole nowoczesności i ekologicznego stylu życia. W standardzie znajdzie się również doprowadzony do każdego domu światłowód zapewniający dostęp do internetu.

Energooszczędne

Każdy dom spełniał będzie najwyższe normy energetyczne, dzięki zastosowaniu m.in. trzyszybowych okien oraz wysokiej jakości materiałów do ciepleniowych. Dodatkowo system ogrzewania wykorzystujący pompę ciepła i ogrzewanie podłogowe oraz prąd z paneli fotowaltaicznych pozwoli na nawet trzykrotne obniżenie kosztów eksploatacji w porównaniu z mieszkaniem o podobnej powierzchni.

Idealne rozwiązanie dla rodziny

Domy w osiedlu „ekosfera” zostały zaprojektowane pod kątek funkcjonalności dla 4-5 osobowych rodzin. Własny ogródek i bliskość terenów zielonych pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku, bez konieczności rezygnacji z łatwego dostępu do bogatej infrastruktury miejskiej (sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje), jaką oferuje dzielnica Kokoszki.

Lokalizacja

Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy i szybki dostęp do obwodnicy trójmiasta oraz centrum Gdańska. „ekosfera” to 39 nowoczesnych domków jednorodzinnych wraz z infrastrukturą i drogami osiedlowymi, które zostanie zrealizowane w trzech etapach. Dodatkowo zgodnie z umową zawarta przez Inwestora z Gminą Miasta Gdańsk zostanie zaprojektowana i wybudowana ulica Sulęczyńska, zapewniając tym samym komfortowy dostęp do osiedla.

Udostępnij