facebook pixelD'INTERIOR. Studio wnętrz | MapaDomu.pl

D'INTERIOR. Studio wnętrz

ul. aleja Zwycięstwa 241, Gdynia 81-521

Logo
Opis firmy

Fotorealistyczne wizualizacje

Dzięki fotorealistycznym wizualizacjom 3D zobaczysz swoje wnętrze tak, jakby już istniało w rzeczywistości. Tworzymy nasze wizualizacje z użyciem zaawansowanych technik modelowania 3D, dzięki czemu efekty będą dokładnie takie, jak w Twojej wyobraźni. fotorealistyczna wizualizacja którą stworzymy będzie najlepszym możliwym odwzorowaniem Twoich potrzeb. Zobaczysz jak wszelkie materiały, meble i wyposażenie współgrają ze sobą. Jeśli jakiś element nie spodoba się -łatwo to zmienić i zastąpić innym.

Wirtualna rzeczywistość vr

Jako jedyna z nielicznych pracowni oprócz wizualizacji do każdego projektu kompleksowego dodajemy projekt wnętrz VR. Oznacza to, że każde wnętrze zostanie zaprezentowane w 4D. Projekt wnętrza może być odtworzony w gogolach VR, które zakłada klient. Możesz dosłownie zobaczyć, jak Twoje mieszkanie lub dom będzie wyglądał w konkretnym miejscu. Jak czujesz się w nim, jak będą wyglądały materiały oraz wyposażenie wnętrza. Projekt 4D to przyszłość, którą nasze studio kreuje.

Jakość i wysokie standardy

Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania, realizację projektu w ustalonym terminie i korzystne ceny usług. . Dbamy o każdy szczegół w inwestycji – od projektu do wykończenia wnętrza. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują fachową i kompleksową obsługę inwestycji.####

Oszczędność pieniędzy

Po pierwsze szanujemy Twój budżet. To ty ustalasz ile chcesz wydać na wykończenie mieszkania, a my organizujemy to w taki sposób, aby rozsądnie wydać każdą złotówkę. Dzięki rozległym kontaktom w branży oraz licznym zniżkom w sklepach, jesteśmy w stanie manewrować budżetem na twoją korzyść. Czy wiesz, że zatrudnienie architekta to koszt około 1% całego wykończenia mieszkania? My posiadamy niezbędną wiedzę dzięki czemu wiemy dokładnie na co wydać więcej pieniędzy, a gdzie się przepłaca.

Udostępnij

Portfolio