facebook pixelKapral | MapaDomu.pl

Kapral

ul. Minogi 1, Gdańsk 80-840

Logo
Opis firmy

Firma oferuje duży wybór usług w zakresie sprzątania tradycyjnego, gruntownego i opieki nad domem.

Pakiet Standard

Sprzątanie standardowe jest optymalnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają potrzeby korzystania z usługi sprzątania systematycznie, a jedynie raz na jakiś czas chcieliby odświeżyć swoje mieszkanie. Usługa przewiduje wykorzystanie sprzętu i środków czystości dostępnych w miejscu wykonywania usługi.

Zakres sprzątania standardowego:

  • całe mieszkanie - odkurzenie i umycie podłóg
  • pokoje i przedpokój - wytarcie kurzu z mebli, kontaktów, drzwi, żyrandoli, lamp, obrazów, sprzętów audio/video, parapetów, luster i innych elementów wyposażenia wnętrz
  • kuchnia - odświeżenie szafek i lodówki z zewnątrz, umycie i dezynfekcja zlewu, umycie kuchenki, wyniesienie śmieci
  • łazienka - odświeżenie i dezynfekcja łazienki wraz ze wszystkimi elementami wyposażenia (wanny, umywalki, kabiny prysznicowej, toalety, kafli ściennych i fug, mebli łazienkowych)
  • mycie okien

Usługa Majordomus

W rosnącym tempie życia i natłoku obowiązków, coraz więcej zajętych klientów myśli o zatrudnieniu stałej pomocy domowej. Często największym problemem jest znalezienie odpowiedniej i zaufanej osoby, która z wyczuciem zajmie się Twoim domem. Płacąc niewielki abonament, powierzasz ten problem Kapralowi. Usługa, oprócz sprzątania tradycyjnego, obejmuje mycie okien 2 razy w roku. W razie częstszego mycia okien, na prośbę Klienta, cena ustalana jest indywidualnie.

Udostępnij