facebook pixelPartner | MapaDomu.pl

Partner

ul. Franciszka Sokoła 25/5, Gdynia 81-603

Logo
Opis firmy

Kompleksowe usługi sprzątające na terenie Trójmiasta

Mycie okien, konserwacja posadzek, sprzątanie po imprezach masowych czy alpinistyczne mycie okien to tylko niektóre z usług, jakie oferujemy naszym Klientom z Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Mogą Państwo także skorzystać z zupełnie nowego rozwiązania, jakim jest zamgławianie. Urządzenie, które posiadamy, jest 4 razy mocniejsze od przeciętnego modelu tego typu dostępnego na rynku. Ma opatentowaną dyszę pozwalającą uzyskać wielkość oprysku rzędu 5 mikronów i jest przetestowane, jak również zatwierdzone przez Departament Obrony USA. Metoda zamgławiania jest skutecznym sposobem walki z wirusami czy innego rodzaju patogenami unoszącymi się w powietrzu.

Fachowa firma sprzątająca Partner – zapraszamy do skorzystania z usług na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu

Firma Partner to sprawdzony, rzetelny usługodawca, któremu warto powierzyć mycie okien, sprzątanie klatki schodowej, czyszczenie hal produkcyjnych lub innego rodzaju prace porządkowe. W naszej ofercie Klienci znajdą także dezynfekcję małych i dużych pomieszczeń, usuwanie drobnych awarii, serwis punktów oświetleniowych czy zbijanie sopli. Podejmując współpracę z nami, mogą Państwo mieć pewność, że wszelkie zadania zostaną wykonane z największą starannością, z wykorzystaniem profesjonalnej chemii sprzątającej oraz na czas. Jeśli mieszkają Państwo lub pracują w Trójmieście i potrzebują firmy sprzątającej, która zaprowadzi ład w Waszym otoczeniu – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie, pozwalające na świadczenie profesjonalnych usług dla Klientów biznesowych. Zapraszamy.

Firma Partner z Gdyni posiada wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala zaoferować Państwu profesjonalne usługi w zakresie utrzymania czystości. Realizujemy pełen zakres usług jak utrzymanie czystości w biurach, biurowcach, placówkach medycznych zgodnie z planem higieny oraz w placówkach oświatowych w Gdyni, w Gdańsku, w Sopocie i okolicach Trójmiasta.

Udostępnij