facebook pixelBiotura | MapaDomu.pl

Biotura

ul. Niepołomicka, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Październik 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
95
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

W ramach inwestycji BIOTURA powstaną 202 mieszkania w budynkach wkomponowanych w parkową zieleń oraz z pełnym zagospodarowaniem terenu.

Eleganckie i nowoczesne budynki BIOTURY naturalnie wkomponowują się w zielone przedmieścia Gdańska a wyróżnia je dodatkowo oryginalny projekt oraz klimat pięknego parku z licznymi udogodnieniami, zbiornikiem wodnym, bogactwem roślin, urządzeń do zabawy i rekreacji, wybiegiem dla czworonogów – stworzone specjalnie dla Mieszkańców BIOTURY.

Park w zasięgu ręki

Dużym atutem BIOTURY będzie własny, wielkopowierzchniowy park liczący pół hektara powierzchni, w którym odpoczynek i relaks znajdą wszyscy mieszkańcy inwestycji, niezależnie od wieku. Młodzi ludzie będą mieli do dyspozycji siłownie plenerowe oraz eleganckie trasy do joggingu. Rodziny będą mogły spędzać słoneczne popołudnia piknikując w specjalnej altanie parkowej. Nie zabraknie udogodnień także dla czworonogów - jednym z elementów parku będzie ogrodzony wybieg dla z zabawkami i urządzeniami dla psów.

PONADCZASOWY STYL

Części wspólne budynków - klatki schodowe, korytarze - zostaną wykończone z użyciem wysokiej jakości materiałów, co podkreśli ich elegancki i ponadczasowy charakter. W podziemnej hali garażowej znajdzie się 118 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie i miejsca postojowe na rowery.

DOSKONAŁA KOMUNIKACJA

Aż 2 pętle tramwajowe w okolicy

PEŁNA INFRASTRUKTURA

W okolicy rozwinięta infrastruktura, sklepy, miejsca kultury i sportu.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Dobry dojazd do pracy, szkoły to więcej czasu dla Ciebie i Twoich bliskich.

WIELKOPOWIERZCHNIOWY PARK

W parku liczącym ponad 5 700 m kw, odpoczynek i relaks znajdą wszyscy mieszkańcy inwestycji, niezależnie od wieku.

Lokalizacja

Łostowice to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedmieść Gdańska w ostatnich latach. Nie tracą jednak swojego nieco sennego, leniwego charakteru małego miasteczka o niskiej zabudowie, gdzie czas płynie wolniej, niż na zatłoczonych ulicach Wielkiego Miasta.

Wraz z realizowaniem nowych osiedli mieszkaniowych pojawiła się tu pełna infrastruktura edukacyjna - w najbliższej okolicy BIOTURY nie brakuje szkół, przedszkoli czy żłobków. W okolicy cały czas powstają nowe sklepy i restauracje, a do najbliższej galerii handlowej (Centrum Kowale) jedzie się tylko 5 minut samochodem.

Na starówkę dojedziemy stąd w 14 minut, a przyszłości zajmie nam to jeszcze mniej czasu: władze Gdańska w najbliższych latach planują realizację „Nowej Świętokrzyskiej” - nowej drogi, która znacznie ułatwi komunikację z centrum i innymi dzielnicami.

Udostępnij