facebook pixelKampinova | MapaDomu.pl

Kampinova

ul. Kampinoska, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Październik 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
12
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

KAMPINOVA

Nowoczesna architektura w otoczeniu zieleni – na mapie Gdańska powstaje nowa inwestycja, która zachwyca przemyślanymi rozwiązaniami. Poznaj osiedle Kampinova.

Kampinova to odpowiedź na oczekiwania osób, które chcą mieszkać w Gdańsku, a zarazem cieszyć się zielenią rozpościerającą się za oknami. To osiedle połączy w sobie kameralne sąsiedztwo z rozwiniętą infrastrukturą. Lokalizację wybraliśmy tak, aby była dobrze skomunikowana z centrum i drogami wyjazdowymi z miasta. Wygodne lokale mieszkalne, do których przynależeć będą balkony, tarasy lub ogródki powstaną przy ulicy Kampinoskiej w gdańskiej dzielnicy Łostowice.

Osiedle Kampinova to kompleks 5 budynków wraz z miejscami parkingowymi, na który będą składać się:

  • mieszkania z balkonami,
  • apartamenty z tarasami,
  • domy szeregowe z ogródkami i garażami.

Funkcjonalne mieszkania

Kampinova to mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 29 – 70 m2, które mają wygodny i przemyślany układ. Mniejsza powierzchnia dla singla lub młodej pary, większy dla rodziny z dziećmi i psem – u nas każdy znajdzie apartament odpowiadający indywidualnym potrzebom. Do lokali przynależą balkony, tarasy, a nawet kompaktowe ogródki. Całość tworzy niezwykle komfortową przestrzeń do życia, pracy oraz odpoczynku.

Komfortowe apartamenty

Potrzebujesz większej przestrzeni dla siebie i swoich bliskich? Na osiedlu Kampinova powstają dwukondygnacyjne lokale mieszkalne z dwustanowiskowymi garażami. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie prawie 133 metry kwadratowe. Znajdą się tutaj kuchnia z jadalnią i salonem, łazienka z oddzielną toaletą, a także trzy wygodne sypialnie. Ich przemyślany układ na każdym piętrze pozwoli Ci swobodnie decydować o wystroju wnętrz i stylu, w jakim zostaną wykończone. Rozplanowując układ wnętrz, nasi architekci zadbali, aby wszyscy domownicy mieli przestrzeń do pracy, odpoczynku i prowadzenia życia rodzinnego.

Do każdego budynku przynależy ogródek – największy ma nawet 1,5 ara! Optymalna wielkość sprawia, że utrzymanie zieleni jest mało wymagające, a mieszkańcy na co dzień mogą się cieszyć pięknym widokiem rozpościerającym się z okien w salonie.

Lokalizacja

Kampinova powstaje w dzielnicy Łostowice przy ulicy Kampinoskiej. To miejsce, którego szukaliśmy z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Lokalizacja osiedla pozwala na szybki dojazd do pracy w różnych miejscach nie tylko Gdańska, ale też całego Trójmiasta. Jednocześnie niedaleko stąd znajdują się drogi wyjazdowe z miasta. Odległość budynków od głównych traktów komunikacyjnych jest jednak na tyle duża, że osiedle będzie ciche i spokojne.

Otoczenie osiedla jest zielone, sielankowe. Kilka minut spacerem od inwestycji znajduje się piękny Park Oruński z Górą Pięciu Braci. W okolicy są też dwa punkty widokowe, place zabaw i zbiorniki wodne. Życie płynie tu przyjemnie, ale jakby wolniej niż w innych dzielnicach Gdańska.

Udostępnij