facebook pixelMorska Park | MapaDomu.pl

Morska Park

ul. Morska, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Grudzień 2023
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
20
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Malowniczo, a jednocześnie niezwykle wygodnie położona inwestycja zachwyca widokami na Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni, a także lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To jedno z takich miejsc, o których mówi się, że stąd jest naprawdę wszędzie blisko. I rzeczywiście, lokalizacja ma ogromny potencjał, ponieważ znajduje się w obrębie głównych arterii miasta: ulicy Morskiej oraz Estakady Kwiatkowskiego, a dodatkowo jest znakomicie skomunikowana. Dopełnieniem jest bogata infrastruktura, w tym placówki edukacyjne czy najpopularniejsze sklepy. O wygodę mieszkańców zadbano także na etapie projektowania i budowy – inwestycja ma bowiem ciekawą architekturę i wiele nowoczesnych, bardzo pożądanych rozwiązań.

Inwestycja

Prosta, jasna w przekazie bryła góruje nad okolicą, zapewniając z wyższych kondygnacji niesamowite widoki. Nieregularny kształt oraz zróżnicowana kolorystycznie i materiałowo elewacja nadają wrażenie lekkości i nowoczesności. Ma osiemnaście kondygnacji, dzięki czemu inwestycja interesująco wyróżnia się w tej miejsko – zielonej okolicy. Miejsca postojowe znajdują się w podziemnych halach garażowych, by wyeliminować ruch kołowy w przestrzeni pieszych W budynku zaprojektowano 157 lokali mieszkalnych (1,2,3,4 pokojowe o metrażu od 38 - 86 m²) oraz 8 lokali użytkowych z przeznaczeniem na usługi i biura (44 - 143 m²), a usytuowanych na dwóch naziemnych kondygnacjach. Budynek jest jednoklatkowy, w którym znajdują się dwie szybkie i ciche windy, obsługujące wszystkie kondygnacje oraz dodatkową w portierni, która jeździ na poziomach usług i hal garażowych. Na każdym piętrze części mieszkalnej rozplanowano tylko 9 mieszkań. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz alejkami spacerowymi i będzie powiązany z istniejącą przestrzenią miejską, zapewniając dostęp do już istniejącej infrastruktury.

Mieszkania

Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne loggie lub balkony z przeszklonymi balustradami, a te zlokalizowane na parterze posiadają ogródki. Kształt budynku i duże okna sprawiają, że lokale są dobrze doświetlone, a dodatkowo gwarantują ładne widoki na zieloną okolicę. Jasne pokoje są ustawne i optymalnie zaaranżowane. To ciche mieszkania, wyposażone w trzyszybową stolarkę okienną, drzwi antywłamaniowe oraz murowane ściany wewnętrzne, zapewniające komfort akustyczny. Ogrzewanie z sieci miejskiej, videofony, monitoring, system klucza generalnego, dającego dostęp do każdego pomieszczenia części wspólnych, energooszczędne systemy to tylko część z licznych rozwiązań, które wpływają na komfort mieszkania.

Lokalizacja

Doskonałe położenie inwestycji, które znajduje się w obrębie głównych arterii miasta: ulicy Morskiej (łączącej zachodnie dzielnice ze śródmieściem) oraz Estakady Kwiatkowskiego (łączącej północne dzielnice Gdyni i port z Obwodnicą Trójmiasta) będzie miało znaczący wpływ na wygodę przyszłych mieszkańców. Morska Park zlokalizowana jest w niezwykle atrakcyjnym punkcie Gdyni, który łączy priorytety całej rodziny.

Daje poczucie komfortu i spełnienia osobom, które jednocześnie cenią sobie życie w centrum, jak i bliski kontakt z przyrodą. To również idealne miejsce dla tych, którzy korzystają z komunikacji miejskiej, a także dla zmotoryzowanych, którzy potrzebują szybko wydostać się na obwodnicę czy autostradę. Co ważne, osiedle sąsiaduje bezpośrednio z pełną infrastrukturą, która spełnia wszystkie oczekiwania mieszkańców.

Łatwy dojazd do centrum

Droga do centrum Gdyni jest bardzo prosta, a jej przejazd zajmuje niewiele czasu. To w rzeczywistości tylko kilka minut. Mieszkańcy mogą się tam dostać autem lub komunikacją miejską.

Komunikacja miejska

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum, ale też z innymi punktami Gdyni i Trójmiasta. W stronę Gdańska lub Lęborka można podjechać pociągiem SKM, którego przystanek znajduje się kilka minut od inwestycji. Ponadto z ulicy Morskiej i Kwiatkowskiego odjeżdżają różne linie autobusów i trolejbusów, w tym z przystankami w centrum.

Obwodnica, która łączy miasta

Krótki i szybki przejazd przez Kwiatkowskiego wystarczy, by dostać się na Obwodnicę Trójmiasta. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dojechać do Sopotu, Gdańska lub wyjechać na autostradę A1. Osoby zmotoryzowane mają zatem możliwość łatwego poruszania się po całej aglomeracji, wybierając trasę przez miasto lub obwodnicę.

Bogata infrastruktura

W mieście synonimem komfortowego życia jest m.in. bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury. I trzeba mocno zaznaczyć, że również pod tym względem inwestycja jest położona bardzo wygodnie. W bliskim sąsiedztwie znajdują się bowiem liczne sklepy, w tym znane dyskonty, a także apteki, restauracje, poczta, przychodnia, gabinety lekarskie, przedszkola i szkoła podstawowa.

Udostępnij