facebook pixelOsiedle START | MapaDomu.pl

Osiedle START

ul. Nowatorów, Gdańsk

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
Ukończono
Planowane zakończenie
Wrzesień 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
34
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Zapewnij sobie dobry start w lepszą przyszłość kupując komfortowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu! Inwestycja powstaje w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Nowatorów, 2 km od obwodnicy trójmiejskiej i zaledwie 6 km od lotniska im. Lecha Wałęsy. Osiedle Start to przede wszystkim gwarancja jakości i wygody. Inwestycja powstaje w dwóch etapach, w ramach których utworzonych zostanie łącznie 8 nowoczesnych i funkcjonalnych budynków mieszczących w sumie 316 mieszkań (etap I – 157 lokali, etap II – 159 lokali). Dzięki takim udogodnieniom jak położone na terenie inwestycji lokale handlowo-usługowe czy plac zabaw wszystko to, co najważniejsze będzie dla mieszkańców na wyciągnięcie ręki! Dodatkowo w bliskiej odległości od osiedla znajdują się liczne tereny zielone oraz lasy.

Otwarcie ogólnodostępnego boiska w Gdańsku Kokoszkach!

W środę 01.09 nastąpiło przecięcie wstęgi i oficjalne otwarcie ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego w Gdańsku Kokoszkach! W ramach wydarzenia odbyły się liczne turnieje, zabawy, a także poczęstunek i koncert Gracjana Kalandyka wraz z zespołem. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za obecność i świetną zabawę podczas pikniku.

Otwarcie przedszkola na terenie osiedla Start

Dnia 1 września na terenie I etapu osiedla Start nastąpiło otwarcie Publicznego Przedszkola nr 9 w Gdańsku, prowadzonego przez „Pozytywne Inicjatywy”. Pod opieką placówki znajduje się łącznie 76 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Miejsce to wyróżnia się wysokim standardem i doskonale wykształconą kadrą. Nowoczesny budynek zapewnia atrakcyjnie wyposażone i przestronne sale, których piękne przestrzenie zagwarantują podopiecznym dobre samopoczucie. Z przedszkolem połączony jest plac zabaw z ławeczkami oraz miejscem do rekreacji i wypoczynku. Funkcjonowanie tego typu placówki na terenie osiedla stanie się dużym udogodnieniem dla wszystkich rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wszystko na miejscu

Dostęp do usług codziennego użytku będzie dla mieszkańców Osiedla Start na wyciągnięcie ręki. W ramach każdego etapu parter jednego z budynków zostanie przeznaczony na dostępną dla wszystkich część handlowo-usługową. W bliskim otoczeniu znajdują się także wszystkie niezbędne miejsca, takie jak np. szkoły i przedszkola. Kolejnym atutem jest sąsiedztwo całej gamy różnych sklepów takich jak Lidl, Biedronka, centrum Auchan czy Ikea, ale również kościoła, restauracji, placówki pocztowej czy stacji paliw. Dzięki temu wszystkie niezbędne sprawy można wykonać w drodze do domu.

Piękna i funkcjonalna przestrzeń osiedla

Na Osiedlu Start powstanie osiem budynków trzy- i pięciokondygnacyjnych. Etap I obejmuje 157 mieszkań, a etap II będzie składał się ze 159 mieszkań. Na terenie Osiedla zaplanowano cztery podziemne hale garażowe, które będą bezpośrednio skomunikowane z budynkami (C i D oraz E i G). Dodatkowo zaprojektowana została przestrzeń przeznaczona na boxy do użytku mieszkańców. Wszystkie budynki pięciokondygnacyjne będą wyposażone w nowoczesne windy.

Zielone otoczenie

Do mieszkań położonych na parterze przynależeć będą przydomowe ogródki, które z pewnością staną się idealną przestrzenią na spędzanie wolnego czasu dla rodziny i znajomych. Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą wyposażone w balkony oraz loggie. Ponadto wokół inwestycji zostaną wykonane ogólnodostępne tereny zielone, które mogą posłużyć jako idealne miejsce do spacerów oraz wypoczynku.

Najwyższa jakość

Osiedle Start to architektura oparta na nowoczesnym i funkcjonalnym designie. Walory estetyczne nie są oczywiście jedyną zaletą naszego budownictwa. W inwestycji najważniejszą rolę odgrywa jakość, którą widać między innymi w wykorzystywanych materiałach i sposobie wykonania.

Bezpieczeństwo to podstawa

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Osiedle Start będzie wyposażone w system monitoringu CCTV. Dzięki temu rozwiązaniu teren zostanie objęty kontrolą przez 24 godziny na dobę.

Nie zapłacisz za metry pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzacz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Lokalizacja

Szybki i bezpośredni dojazd

Osiedle Start to mieszkania w dobrym miejscu! Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja. Serce dzielnicy Kokoszki to idealne położenie dla ludzi często przemieszczających się. Kompleks mieszkaniowy znajduje się około 2 kilometry od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta , co umożliwia bardzo szybkie dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w Gdańsku i poza nim. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut!

Dogodne bliższe i dalsze połączenia

Z ulicy Nowatorów można również bezproblemowo przemieszczać się liniami komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości od budynków mieszkalnych znajdują się przystanki autobusowe umożliwiające dojazd do wielu części miasta.
Dla osób wyruszających w dalsze podróże świetnym udogodnieniem jest port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku znajdujący się w odległości 6 km.

Rozbudowa pobliskiej infrastruktury

Trwa rozbudowa ul. Kartuskiej na odcinku liczącym ok. 1,2 km od ul. Otomińskiej do ul. Nowatorów. Zakres prac przewiduje utworzenie dwóch pasów jezdni w każdym kierunku, co znacznie ułatwi komunikację w tym obszarze i zminimalizuje zatory drogowe. Dodatkowo wybudowane zostaną nowe chodniki i oświetlenie, a wzdłuż części inwestycji powstanie także droga rowerowa. Prace zakończą się w połowie grudnia 2021 r.

Lasy i tereny zielone specjalnie dla mieszkańców osiedla

W odległości ok. 1,5 km od osiedla znajdują się lasy i tereny zielone, które są idealne na rodzinne spacery czy aktywny wypoczynek.

Udostępnij