facebook pixelLivigo | MapaDomu.pl

Livigo

ul. Szarych Szeregów, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Październik 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
6
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Livigo to bliskość wszystkich dobrodziejstw miasta, jednak bez uciążliwości jego hałasu. Apartamenty leżą w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni, blisko morza i lasu. Dwukondygnacyjne apartamenty o powierzchni domku jednorodzinnego to doskonała propozycja dla rodzin ceniących przestrzeń. Usytuowane są w spokojnej uliczce, w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę i intymność. Nieruchomość Livigo sąsiaduje z każdej ze stron z ogródkami domków jednorodzinnych.

APARTAMENTY LIVIGO

Livigo to dwukondygnacyjne apartamenty, o powierzchni od 177,7 m² do 218,8 m², ulokowane w trzech segmentach. Do trzech dolnych apartamentów przynależą ogródki i balkony, zaś panoramiczne tarasy do górnych.

Ponieważ naszym celem jest spełnienie Państwa marzeń oferujemy możliwość aranżacji pomieszczeń zgodnie z Waszymi wytycznymi. Dajemy Państwu możliwość dopasowania wielkości i ilość pokoi do własnych potrzeb życiowych.

APARTAMENTY Z TARASAMI

Apartamenty Livigo nie tylko wyjątkowy projekt architektoniczny, funkcjonalne wnętrza, ale także odpowiednia forma i aranżacja tarasów. Są on częścią apartamentów na górnych kondygnacjach. Przy wyjściu z mieszkania na taras zaprojektowaliśmy estetyczne pergole ze składanym dachem z tkaniny. Naszym zdaniem są one niezwykle istotne z racji poprawy funkcji użytkowej tarasu. Pergole mają tę zaletę, że w słoneczne dni można je zwinąć i grzać się w promieniach słońca. Schronimy się też pod nią z kawą podczas pochmurnej pogody. Osłoni przed drobnym deszczem czy lekką morską bryzą.

APARTAMENTY Z OGRÓDKAMI

Ogródki na poziomie -1 przynależą do apartamentów w dolnej kondygnacji budynku. Zaprojektowaliśmy na wyższym poziomie przestrzeń sypialną, zaś na niższym kuchnię oraz salon. Widok z niego przez duże okno rozpościera się na przynależny ogródek.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Apartamenty Livigo położone są w atrakcyjnym miejscu w Redłowie. To jedna z nielicznych gdyńskich dzielnic, która styka się bezpośrednio z pasem nadmorskim. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody Kępa Redłowska. To unikalny i sławny z obrazów marynistycznych fragment stromego brzegu morskiego, gdzie u podnóża biegnie romantyczna trasa spacerowa. Łączy ona Gdynię z Sopotem.

Lokalizacja

Jednym z najważniejszych atutów mieszkania w mieście jest komfort w dostępność do wszelkich wygód, parków, urzędów i placówek oświatowych:

  • Poczta Polska: w lokalizacji Livigo są trzy urzędy pocztowe. Pierwszy z nich to tylko 10 min spacerem na ul. Legionów 119 D/lok. 3U. Drugi zlokalizowany jest na ul. Łużyckiej 10A. Trzeci urząd na ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 6.
  • Placówki Oświatowe: Nasze dzieci mają szeroki wybór placówek od przedszkoli po edukację na poziomie liceum.
  • Najbliższe lokalizacji Livigo są przedszkola: nr 24 – ul. Janusza Korczaka 22, nr 22 – Generała Józefa Hallera 37, Przedszkole Niepubliczne Akademia Małych Odkrywców – ul. Legionów 99, Nr 5 – Miodowa 16, Przedszkole Niepubliczne – ul. Janusza Korczaka 2, Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1 – ul. Gabriela Narutowicza 17, Nr 9 – ul. Bp. Dominika 5. Nr 23 – ul. Sandomierska 3,
  • Szkoły podstawowe: SP. nr 34 – ul. Cylkowskiego 5, SP. nr 53 – ul. Generała Józefa Hallera 9, Katolicka Szkoła Podstawowa – ul. Kazimierza Tetmajera 65,
  • Szkoły średnie: I Liceum Ogólnokształcące – ul. Władysława IV 51, Szkoła Muzyczna I i II stopnia – ul. Bp. Dominika 13A, III Liceum Ogólnokształcące – ul. Legionów 27, VI Liceum Ogólnokształcące – ul. Mikołaja Kopernika 34, IX Liceum Ogólnokształcące – ul. Orłowska 57, Liceum Sztuk Plastycznych – ul. Orłowska 8,

Wokoło lokalizacji Livigo ul. Szarych Szeregów jest kilkanaście małych sklepów spożywczych, warzywnych budek. Większe centra handlowe są oddalone jakieś 7 min jazdy autem: C.H. Riviera i C.H. Klif.

Spcery i rekreacja: Ul. Szarych Szeregów znajduje się w strefie mieszkalnej, gdzie wokoło jest dobrze rozwinięta infrastruktura rekreacyjna. 10 minut zajmie nam spacer do granicy lasu – Rezerwatu Przyrody Klif. Po 20 minutach zaś znajdziemy się na najbliższej plaży. Tuż nieopodal malowniczego Klifu. Do bulwaru gdyńskiego dojdziemy w 25 min. To początek trasy widokowej, która nas doprowadzi do basenu jachtowego, czy na Skwer Kościuszki – centrum miasta.

Komunikacja: z inwestycji Livigo dotarcie do głownej ulicy komunikacyjnej zajmuje 10 min. Z Alei Zwycięstwa za pomocą trolejbusów jak i autobusów dojedziemy do centrum Gdyni w 15 minut. Jeśli chcielibyśmy odwiedzić Sopot czy Gdańsk to z przystanku SKM Gdynia Redłowo odjeżdzają pociągi co 10 minut.

Udostępnij