facebook pixelKwidzyńska 9 | MapaDomu.pl

Kwidzyńska 9

ul. Kwidzyńska 9, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Październik 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
6
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Inwestycja K9 APARTAMENTY powstaje w Gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne przy ulicy Kwidzyńskiej 9.

Działki Leśne to jedna z najstarszych dzielnic Gdyni która charakteryzuje się modernistyczną zabudową, z jednej strony graniczy ze śródmieściem dzięki czemu komunikacja z centrum miasta jest bardzo korzystna, z pozostałych stron dzielnicę otacza Trójmiejski Park Krajobrazowy najbliższe wejście do lasu znajduje się w odległości około 200 m od inwestycji.

Na działce o powierzchni blisko 1200 m2 powstaje kameralny budynek zawierający 6 komfortowo zaprojektowanych apartamentów o powierzchni od 52 do 97 m2. Trzy mieszkania posiadają przynależne ogródki z bezpośrednim wyjściem z części dziennej, jedno mieszkanie posiada duży taras od strony południowo zachodniej o powierzchni 35m2, pozostałe dwa mieszkania posiadają loggie z widokiem na panoramę Gdyni oraz zatokę.

Lokalizacja

Inwestycja K9 APARTAMENTY powstaje w Gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne przy ulicy Kwidzyńskiej 9. Działki Leśne to jedna z najstarszych dzielnic Gdyni która charakteryzuje się modernistyczną zabudową, z jednej strony graniczy ze śródmieściem dzięki czemu komunikacja z centrum miasta jest bardzo korzystna, z pozostałych stron dzielnicę otacza Trójmiejski Park Krajobrazowy najbliższe wejście do lasu znajduje się w odległości około 200 m od inwestycji.

Udostępnij