facebook pixelWilla Dattero | MapaDomu.pl

Willa Dattero

ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej 9, Gdynia

Ikona stanu inwestycji
Etap inwestycji
W trakcie
Planowane zakończenie
Kwiecień 2022
Ikona liczby nieruchomości
Liczba nieruchomości
11
Ikona typu nieruchomości
Typ nieruchomości
Apartamenty
Opis inwestycji

Praca, rozrywka i odpoczynek w zasięgu ręki.

Willa Dattero to nowoczesny budynek wpisujący się w estetykę gdyńskiego krajobrazu, będący jednocześnie funkcjonalną przestrzenią, pozwalającą na chwilę oddechu od miejskiego zgiełku. Jak w każdej realizowanej przez nas inwestycji, szczególny nacisk kładziemy na takie aspekty jak bezpieczeństwo, wysoka jakość materiałów oraz komfort zamieszkania.

Lokalizacja

RELAKS

Nieopodal inwestycji mieszczą się liczne obiekty sportowe i tereny zielone, sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi lub relaksowi na łonie natury, pozwalające na kontakt z przyrodą, aktywność fizyczną, rodzinny wypoczynek oraz piknikowanie.

ZAKUPY

W pobliżu osiedla mieszkańcy znajdą szereg punktów handlowych, gdzie można zrobić zakupy i skorzystać z licznych usług, począwszy od małych sklepików osiedlowych, na Centrum Handlowym Riviera skończywszy.

DZIECI

W sąsiedztwie znajdują się liczne szkoły i przedszkola. Plaża, morze, park oraz niewielka odległość od centrum miasta wspaniała okazja do rodzinnego spędzania czasu!

KOMUNIKACJA

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość komunikacji miejskiej,w sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz stacja kolejowa, ponadto główne arterie komunikacyjne Trójmiasta zapewniają szybkie i wygodne połączenie z centrum miasta.

ROZRYWKA

Kina, teatry, place zabaw, baseny, korty tenisowe oraz restauracje, nie pozwolą się nudzić! To idealne miejsce na spotkania towarzyskie oraz rodzinne wypady.

Udostępnij