facebook pixelAlpimor | MapaDomu.pl

Alpimor

ul. Niepodległości 665A, Sopot 81-854

Logo
Opis firmy

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, określając potrzeby klienta i oferując mu najlepsze rozwiązania. Jesteśmy sprawdzonym partnerem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw.

Alpimor posiada własny system szkoleń z zakresu utrzymania i kontroli jakości oraz kontaktów z klientami. Dowodem skuteczności tych szkoleń jest zadowolenie naszych klientów i wieloletnia z nim współpraca. Każdy z naszych oddziałów dysponuje nowoczesnym sprzętem czyszczącym renomowanych firm światowych oraz wysokiej jakości środkami chemicznymi.

Zapraszamy małe i duże przedsiębiorstwa do skorzystania z oferty usług porządkowych naszej firmy. Zespół przeszkolonych pracowników, z dokładnością podchodzi do realizacji każdego zlecenia. W pomieszczeniach biurowych oferujemy zarówno odkurzanie, jak i mycie okien także tych w trudno dostępnych miejscach. Wysokiej klasy sprzęt i najlepsze środki czystości pozwalają nam na podejmowanie się różnych prac porządkowych. Czyszczenie dywanów oraz posadzek, to nasza specjalność. Niezależnie od wielkości terenu oraz rodzaju powierzchni, gwarantujemy doskonałe efekty. Oddziały w Sopocie i Poznaniu dbają o to, aby mogli Państwo skorzystać z usług sprzątania biur czy hal produkcyjnych na terenie całej Polski. Zdobyta przez lata doświadczenia wiedza pozwala nam na rozszerzanie naszej działalności zgodnie z potrzebami klientów.

Udostępnij